“За внесок в утвердження духовності”: Порошенко нагородив митрополита Симеона орденом Ярослава Мудрого

17:26
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Митрополита Вінницького та Барського Симеона (Володимира Шостацького) нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко 13 січня у день свого візиту до Вінниці.

У документі, розміщеному на сайті глави держави, зазначається, що митрополита нагороджено “За значний внесок в утвердження духовності, милосердя та міжконфесійної злагоди, вагомі особисті заслуги у розбудові незалежної Православної Церкви України, багаторічне сумлінне служіння Українському народові”.

Фото: Петро Порошенко бере участь у богослужінні у вінницькому соборі за участю митрополита Симеона (orthodox.vinnica.ua)

Читайте також:  Як Порошенко, Гройсман та Епіфаній Томос до Вінниці привезли. ФОТОРЕПОРТАЖ

Окрім того, цим же указом Президент нагородив митрополитів Андрія (Степана Абрамчука) та Олександра (Драбинка).

Зазначимо, що Митрополит Вінницький і Барський Симеон, єдиний із 83 учасників Собору Української православної церкви Московського патріархату, який не підписав постанову Собору про не підтримку томосу. Його також Синод УПЦ МП зняв з посади за участь в Об’єднавчому соборі щодо створення незалежної від Москви української церкви.

Симеон після цієї події повідомив, що Спасо-Преображенський собор залишиться в ПЦУ, а священики поступово перейдуть на українську мову під час богослужінь.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.