З Вінниці передали партію допомоги до двох військових частин

9:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

З Вінниці передали оснащення до ще двох військових частин. Йдеться про вісім розвідувальних Mavic 3T, 60 ударних FPV-дронів, два тепловізори, 20 тисяч сухих душів та ще один позашляховик.

Як повідомляє Вінницька міська рада, з початку повномасштабного вторгнення міська влада підтримує 35 військових частин. Цього разу допомогу підготували для ще одного, вже 36 формування.

За словами заступника міського голови Андрія Очеретного, йдеться про одну з бригад Нацгвардії, бійці якої виконують бойові завдання на сході. Для другого ж формування це вже четверта допомога.

У свою чергу військовослужбовець частини, для якої призначена спецтехніка та автівка, Брутто розповів, наскільки динамічно розвивається війна дронів:

Вони дуже необхідні, втрати такої техніки надзвичайно великі. З розвитком РЕБ у росіян ми багато дронів втрачаємо, але без них не можемо. За допомогою них відбувається розвідка: бачимо всі рухи росіян та оцінюємо ситуацію, а також маємо можливість знищувати техніку та живу силу, коригувати артилерію.

 

Ще один захисник Владислав зауважив, що розвідувальні дрони – це рушійна сила на війні:

До Вінницької міської ради ми вперше звернулися, і це наша перша взаємодія. Така підтримка нам вкрай необхідна: сухі душі допоможуть підтримувати гігієну, від якої залежить здоров’я бійців, тим паче у таку спеку…Розвідувальні дрони – це рушійна сила на війні, й вони найбільш затребувані, адже виконують чимало функцій. Ми їх переобладнуємо і можемо ефективно знешкоджувати противників.

Фото – ВМР

Читайте також: На Вінниччині три заклади “первинки” отримали електроавтомобілі

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.