× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

З вересня можна буде придбати “Муніципальну картку вінничанина”

9:46
Автор: Vежа

З наступного місяця в продаж надійдуть Муніципальні картки вінничанина, якими можна буде розраховуватися за проїзд в громадському транспорті. Їх продаватимуть в кіосках на зупинках громадського транспорту за ціною 60 і 120 гривень. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, вартість проїзду у зв’язку з появою карток не зміниться. Наразі триває встановлення бортового обладнання у тролейбусах, трамваях та автобусах. Роботи планують завершити до кінця серпня. Після чого систему облаштують і у маршрутних таксі.

«Виконком Вінницької міської ради затвердив тарифи на вартість носіїв оплати проїзду в міському громадському транспорті. Персоніфікована картка «Муніципальна картка вінничанина» коштуватиме 60 грн, так само коштуватиме і неперсоніфікована картка. А от персоніфікована картка (миттєва) коштуватиме 120 грн. Зазначу, що це вартість лише карток, які потрібно буде поповнювати, аби розраховуватися за проїзд у громадському транспорті. Картки можна придбати у кіосках поблизу зупинок громадського транспорту, а також у кіосках Вінницької транспортної компанії, де раніше вінничани купували проїзні. Також оформити картку можна і на сайті  у розділі  «Замовити картку. Оформлення пільгової картки можливе лише у Центрі обслуговування користувачів «Вінницякартсервіс» та Центрах обслуговування при управлінських компаніях. Варто відзначити, що пільгові категорії населення картку отримають безкоштовно. У разі її втрати поновлення коштуватиме 60 грн. », – коментує директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

Як зазначають у ВМР, “після того, як пасажири куплять картку, її потрібно буде поповнити, аби мати змогу розрахуватися за проїзд у транспорті. Зробити це можна буде на будь-яку суму.  Наразі уже 57,5 тисяч вінничан замовили картки, 1000 з них – онлайн”.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.