З сонцем та теплом: у Вінниці відбувся традиційний Новорічний Велопарад. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:27
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Оновлено: 28 Січня 2022, в 13:06

Сьогодні, 3 січня, у Вінниці відбувся дванадцятий щорічний Новорічний Велопарад, під час якого вінничани та вінничанки у новорічних костюмах проїхалися вулицями міста, парком, сфотографувалися біля ялинки. Окрім цього учасники та учасниці отримали призи за найкращі костюми та найкраще  оздоблення велосипеду.

Близько 11:30 на Майдані Незалежності почали збиратися велосипедисти та велосипедистки, які вирішили взяти участь у новорічному заїзді. Задля новорічного настрою усі прикрасили себе або свій ровер – новорічним “дощиком”, шапками Санта Клауса та різними костюмами.

 

 

Серед учасників вже можна було помітити знайомі лиця, які не вперше приїжджають на початку року на велозаїзд. До прикладу, Юлія Мосійук приїхала на велопарад з сім’єю, зокрема з п’ятирічною Аріною, і для них це вже п’ятий такий заїзд.

– Це наша сімейна традиція, ми любим таке, особливо спортивні традиції. Чом не прививати таке гарне почуття дитині – прокататися разом фаново з друзями. Погода трошки не новорічна, але для “покатеньок” це краще.

 

 

 

З одного боку це велосипедистам на руку, – каже Олександр Царевський про сонячну погоду та плюсову температуру, – продовжується сезон. З іншого боку, люди хочуть новорічного настрою. “Дощиком” його вже не нагуляєш, їсти вже ніхто не може – олів’єшка не заходить, на мандаринки вже не можуть дивитися. А тут катнути по фану – це саме те.

Серед учасників традиційно можна побачити дітей, зокрема й зовсім маленьких, які зацікавлено розглядали усе навколо зі своїх маленьких сидінь. Зазначимо, що цей заїзд не є змаганням на швидкість, а організований для веселощів.

 

Вперше в цьому заїзді брав участь тридцятидворічний судинний хірург Володимир, який приїхав в костюмі плямистого жирафа. Каже, що велосипедом користується щоденно вже кілька років:

– Велосипедом пересуваюся по місту, Взагалі я власник автомобілю, але він для мене все більше стає таким джерелом стресу і затрат. Велосипед – це теж затрати, але й задоволення.

Окрім цього, каже Володимир, велосипед забезпечує щоденну помірну фізичну активність, що корисно для здоров’я.

 

 

 

 

 

Близько 12:20 велосипедистам  та велосипедисткам провели короткий інструктаж, та повідомили, що цьогоріч вони будуть їздити без супроводу поліції. Після того різнокольорова святкова юрба рушила у свій новорічний заїзд.

Маршрут Новорічного Велопараду 2022: Майдан Незалежності – Європейські площа – Грушевського – Центральний парк ім.Леонтовича – пл.В.Стуса (книжка) – Урожай – Келецька – Космонавтів – Хмельницьке шосе – Центральний парк – Грушевського – Європейські площа – Майдан Незалежності.

 

 

Зібравшись на фініші та після спільного фото на пам’ять біля Вежі Артинова, велосипедистам роздали подарунки, серед яких сертифікати на 250 гривень у вінницькі ресторани та подарунки від спортивного магазину. Серед номінацій – найкращий Святий Миколай, найкращий Санта-Клаус, найкращий навколоноворічний креатив та найкраще прикрашений байк.

Як минули попередні Новорічні Велопаради – дивіться у наших фоторепортажах нижче:

Читайте також: “Дощик”, вікінги та пацючки: у Вінниці відбувся ювілейний “Велопарад Дідоморозів”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Діди і Санти на велосипедах: у Вінниці відбувся новорічний велопарад. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Різдвяні велозаручини: у Вінниці на велопараді Дід Мороз зробив пропозицію Снігурці. ФОТО

Фото – Зорина Гаджук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.