З початку березня у Вінниці до адмінвідповідальності притягнули 14 містян, які спалювали суху траву та листя

19:19
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

З початку березня у Вінницькій громаді притягнули до адміністративної відповідальності 14 вінничан, які самовільно спалювали суху траву та листя.

Як повідомляє Вінницька міська рада за посиланням на начальника КП «Муніципальна варта» Віталія Чигура, з 12 березня по 30 квітня у нашій громаді тривали рейди з протидії спалювання сухостою. Для цього були сформовані робочі групи, у склад яких увійшли інспектори Муніципальної варти разом з представниками Асоціації органів самоорганізації населення, департаментів міської ради, старостинських округів, державної екологічної інспекції та Вінницького районного управління ДСНС.

Один з таких протоколів днями склали інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» на Немирівському шосе. Зазначено, що задимлення на території було настільки значним, що мешканці сусідніх будинків викликали також представників ДСНС Вінниччини.

– Під час контролю за станом благоустрою території ВМТГ наші працівники виявили факт спалювання відходів рослинного походження на території приватної ділянки, що на Немирівському шосе. За це правопорушення було складено протокол згідно зі статтею 152 КУпАП, – розповідає Віталій Чигур.

Посадовець нагадує, що спалювання сухої рослинності шкодить здоров’ю людей та навколишньому середовищу.

Повідомити про факти спалювання листя можна до Ситуаційного центру міста Вінниця за номером: 067-410-21-01 або ж до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»: 15-60.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.