З п’ятого травня вінницькі школярі повернуться на навчання у школах

10:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

З 5-го травня вінницькі школярі повернуться на навчання у школах.  Учні 1-4 класів ходитимуть до школи у звичайному режимі, а 5-11 класів – у змішаному.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради, зазначивши, що змішана (комбінована) форма навчання передбачає таке:  якщо у класі більше 20 учнів, їх поділять на підгрупи, кожна з яких відвідуватиме заняття у школі по черзі через тиждень. Також у міській раді повідомили, що з 5 травня у звичному режимі відновляються заняття і в закладах позашкільної освіти всіх форм власності.

Крім цього з 1 травня дозволено приймати відвідувачів у театрах, концертних організаціях, кінотеатрах, музеях  та інших закладах сфери культури.

Робота всіх закладів повинна проводитись з суворим дотриманням протиепідемічних заходів. Відповідне рішення сьогодні схвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла ряд рішень, – йдеться у повідомленні.

У міській раді зазначили, що на цьому тижні показники рівня поширення епідемії Вінниці продовжують знижуватись, і Вінниця перейшла з “помаранчевої” у “жовту” зону епідемічної небезпеки. У зв’язку з цим 29 квітня під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення послабити карантинні обмеження.

Фото – vmr.gov.ua
Ілюстративне фото – static.actu.fr