З 14 грудня в Україні можна буде реєструвати авто чи оформити посвідчення водія без використання пластикових бланків

15:02
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

З 14 грудня в Україні можна буде реєструвати авто чи оформити посвідчення водія без використання пластикових бланків. 

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС з посиланням на затверджені 4 листопада Кабміном зміни до двох постанов, які регулюють отримання посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів.

Вказано, що для українців буде доступний вибір між отриманням послуг:

– виключно онлайн з оформленням тільки електронного варіанту документів, які дають право керувати транспортними засобами;

– з оформленням традиційних пластикових бланків посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, наприклад, у сервісному центрі МВС.

В результаті затверджених змін “Е-посвідчення водія та Е-свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів можуть стати єдиними наявними у людини документами, що дають право керувати транспортними засобами”.

– Діджиталізація послуг передбачає, що самостійно у кілька кліків можна буде оформляти обмін посвідчення водія, здійснювати реєстраційні дії з транспортними засобами у тих випадках, де огляд фахівців експертної служби МВС не є обов’язковим. Громадяни зможуть зекономити не сплачуючи за бланкову продукцію, – йдеться в повідомленні.

Відповідні зміни про Е-посвідчення водія та Е-свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів набудуть чинності 14 грудня 2022 року.

Ілюстративне фото – Головний сервісний центр МВС