Юні шахісти з Вінниці посіли перше місце на чемпіонаті України

13:57
Автор: Vежа

Команда юних шахістів з Вінницької області здобула 1 загальнокомандне місце на чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років. Так, за результатами турніру, вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 вибороли 6 медалей з 18 можливих: чотири золоті та дві срібні нагороди.

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, чемпіонат відбувався у Вінниці протягом 10-19 травня, а участь в ньому взяли взяли 180 юних учасників з 18 областей країни. Змагались учасники в класичних, швидких та блискавичних шахах.

За повідомленням, учениця вінницької шахової школи Анастасія Чепка стала чемпіонкою у класичних та швидких шахах. Артем Кучер посів першу сходинку п’єдесталу у блискавичних шахах, також у спортсмена дві срібні нагороди у категорії класичні шахи та швидкі. А Олександр Савчук виборов найвищу нагороду в категорії швидкі шахи.

За словами директора вінницької спортшколи Миколи Боднара, це вже другий чемпіонат України з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років, який приймає Вінниця. Також відомо, що за три місяці юні спортсмени з Вінниці візьмуть участь в чемпіонті Європи у Празі.