Юні паратхеквондисти з Вінниччини посіли призові місця на чемпіонаті світу

19:39
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Двоє паратхеквондистів з Вінницької області здобули золото і срібло на чемпіонаті світу з бойових мистецтв.

У відділенні Національного олімпійського комітету Вінницької області повідомили, що це були  онлайн-змагання серії “А” чемпіонату світу  “Martial arts World championship-2021”. Вони завершились 30 січня у США, а Україну там представили Дарія Мигулько та Владислав Антонюк спортсмени Ладижинського спортивного клубу “Сіндо” і Вінницької ДЮСШ “Інваспорт”, члени збірної команди України з тхеквондо WT (УОРА).

У повідомленні йдеться, що у змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Дарія Мигулько виборола золото і стала чемпіонкою світу (вже вп’яте), а Владислав Антонюк на цих змаганнях виборов срібну нагороду.

– Наші чемпіони продовжують рухатися вперед, не зважаючи на “вибрики долі”. Неважливо, що їх облич не буде на біг-бордах країни та міста, проте вони вже в історії світового спорту. Дякую батькам спортсменів за віру в нас та фінансову підтримку участі у змаганнях наших параатлетів. Дякую моїй команді за підтримку та довіру до мене, як тренера. Разом – ми сила, –  прокоментував результати Сергій Брушніцький, тренер призерів світового змагання.

 

Фото – noc-vin.org.ua

Читайте також: Вінницькі біатлоністи з вадами опорно-рухового апарату посіли друге місце на чемпіонаті України

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.