Юнак з Вінниччини виборов “золото” на Чемпіонаті світу із змішаних єдиноборств ММА

16:20
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Юний спортсмен з вінницького Чечельника, Олександр Соловей виборов золоту нагороду на Чемпіонаті світу із змішаних єдиноборств ММА, який відбувався в Італії з 2 по 5 серпня цього року. У фіналі хлопець боровся із росіянином, відтак перемога дісталася українському бійцю. 

Як йдеться у повідомленні Чечельницької районної державної адміністрації, Олександр Соловей виграв у всіх трьох боях, аби дійти до фіналу, де за місце Чемпіона світу змагався із росіянином. У повідомленні також йдеться, що Олександр став єдиним золотим призером Чемпіонату із команди Вінницької області. Збірна України здобула першість у цій віковій категорії, а у загальному заліку – друге місце.

Як повідомляється, Чемпіонат світу із змішаних єдиноборств відбувався у Римі, який приймав міжнародні змагання серед дітей віком 12-13, 14-15, 16-17 років. Із 13 країн світу найбільші делегації спортсменів були з України (27), Великої Британії (26), Росії (25). До складу збірної України увійшли 6 спортсменів із Вінницької області. Серед них – Олександр Соловей (вікова категорія 14-15 років).

Також додається, що мама чемпіона, Галина Іванівна сказала, що “для сина було дуже важливо, щоб над ареною під гімн України здійнявся наш жовто-блакитний прапор”.