“ЯМаріуполь-Родина”: біля Вінниці відкрили оздоровчий центр для дітей з Маріуполя. ФОТО

11:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

Біля Вінниці, на базі дитячого табору Ю. Рябчинської Національної поліції України, організували оздоровчі зміни для психологічної реабілітації дітей з Маріуполя. Напередодні, 13 червня, розпочалась перша зміна.  

Як йдеться на сайті Національної поліції у Вінницькій області, табірні зміни триватимуть з червня по вересень цього року.

Нові жителі табору потребують особливої уваги і турботи. Вони не мають залишатись наодинці зі своїми проблемами, тому поліцейські до закінчення табірних змін будуть навідуватись до малечі для проведення цікавих та корисних заходів, – зазначається в повідомленні поліції. 

За повідомленням правоохоронців, оздоровчий центр було створено за допомоги виконавчого комітету Вінницької міської ради.

Як зазначено на Facebook-сторінці міського голови Сергія Моргунова, центр має назву “ЯМаріуполь-Родина”. Він – перший в Україні. Напередодні у комплекс заїхали 35 сімей з дітьми. Загалом за вісім змін тут зможуть оздоровитися майже тисяча маріупольців.

 

 

 

До вінницького літнього табору маріупольці приїхали з різних міст, куди були змушені евакуюватися.

Ще коли ми обговорювали з Вадимом Бойченком створення у Вінниці центру підтримки маріупольців, запропонував організувати і психологічну реабілітацію саме для дітей. І ми це зробили. Оздоровчий центр – спільний проєкт двох команд: Маріуполя і Вінниці, – йдеться в дописі мера.

 

За повідомленням, Національна поліція надала у користування свій заклад посеред хвойного лісу, міська влада Вінниці допомогла з підготовкою комплексу до роботи, організацією харчування, а вінницька молодь – з прибиранням території. Також для юних гостей заплановано екскурсії, майстер-класи та різні активності. Представники Маріупольської міської ради оновили наповнення будинків, встановили на території спортивний та дитячі майданчики.

 

 

 

 

 

 

Символічно, що саме сьогодні (13 червня – авт.) восьма річниця визволення Маріуполя. Маріупольці і всі українці вірять, що буде і друге звільнення. Україна відбудує Маріуполь, який стане ще кращим, ще сильнішим. І маріупольці повернуться до рідного міста. А поки що – ми підставимо плече підтримки. Все буде Україна! – підсумовується у вчорашньому дописі Сергія Моргунова.

Фото – з Facebook-сторінки Сергія Моргунова та сайту поліції, відео – поліції

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.