Який він, міський велосипед?

21:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Люди все частіше відвідують інтернет магазин велосипедів та шукають альтернативу використанню автомобіля для пересування містом. Міський велосипед – чудове рішення. Але що таке міський велосипед? Міські велосипеди завжди були чудовою альтернативою мобільності у великих містах. Вони пропонують незліченні переваги не лише з погляду екології та мобільності, а й з погляду особистого здоров’я.

Головною характеристикою міських велосипедів є зручна, пряма та розслаблена посадка, яку може прийняти велосипедист. Зап’ястя, плечі та спина будуть вдячні, особливо якщо їхати довго. Крім того, той факт, що ваша голова знаходиться вище, ніж на інших типах велосипедів, дає вам кращий огляд, тому ви можете бачити більшу частину транспортних засобів, які знаходяться поряд з вами, що дозволяє швидше передбачати події. Як правило, міські велосипеди використовуються для поїздок на помірній швидкості, щоб ви могли насолоджуватися краєвидом та обраними маршрутами.

 

Що особливого у міському велосипеді?

При більш вертикальному положенні відстань між кермом та сідлом часто менша, ніж на інших велосипедах. Це забезпечує кращу видимість та безпечнішу їзду у щільному міському потоці.На відміну від більш спортивних велосипедів (таких як спортивні гібриди та гірські велосипеди), міський велосипед зазвичай оснащений високоякісною системою освітлення, що відповідає правилам дорожнього руху. Міські велосипеди порівняно дешеві, незважаючи на довгий термін служби та якісні комплектуючі. Оскільки міські велосипеди не призначені для найвищих спортивних результатів, вони, зазвичай, не вимагають дорогих компонентів. Велосипеди E-city поставляються з додатковим електродвигуном, що спрощує подолання схилів.

Що потрібно враховувати під час купівлі міського велосипеда?

Ваш міський велосипед має ідеально підходити саме вам. Ретельно вибирайте геометрію – зокрема, висота рами має відповідати вашій довжині ноги за внутрішнім швом. Також зверніть увагу на можливість регулювання керма, виносу керма та сідла, оскільки це забезпечить комфорт. Ви повинні бути в змозі встановити сідло досить високо, щоб запобігти проблемам з колінами.

Купуючи міський велосипед, ви можете вибрати між сталевою або алюмінієвою рамою. Алюмінієві рами легші і жорсткіші, але менш еластичні. І навпаки, сталеві рами важчі і схильні до корозії в довгостроковій перспективі, але забезпечують більш комфортну їзду.

Чим ширша шина, тим вищий комфорт під час руху по різним типам покриття.

Задній багажник повинен витримувати навантаження щонайменше 25 кг. Для надійного паркування навіть при повному завантаженні рекомендується високоякісна підставка. Подумайте про необхідні аксесуари. Наприклад, міський трафік часто створює непередбачувані ситуації, тому велосипедний шолом просто необхідний, коли ви подорожуєте містом. Також, будь ласка, не намагайтеся заощадити гроші, купуючи неякісний замок. Місто сповнене потенційних крадіїв велосипедів!

Фото надані shop.veliki.ua