Як знайти і не втратити фахівця: у Вінниці влаштують четвертий “MeetUp for business”

9:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Завтра, 29 жовтня, у Вінниці влаштують черговий “MeetUp for business”, де розповідатимуть про те, як підприємцям знаходити і не втрачати спеціалістів. 

Четвертий мітап під назвою “Dream team for Business. Знайти і не загубити” відбудеться вже завтра, 29 жовтня. 

На мітапі почнемо з найважливішого: корпоративної культури компанії, HR-бренду та внутрішніх комунікацій. А далі підсилимо цей фундамент інструментами пошуку та мотивації і вирішимо, де та межа, коли співробітник перестає бути “носієм бренду”, – йдеться в описі події. 

Розповідатимуть про корпоративну культуру компанії та взаємодію зі співробітниками провідні експертки в сфері HR (Human Resources). Перша, Тетяна Пашкіна, в “ейчарі” працює вже 18 років. Авторка понад тисячі профільних публікацій, колумністка НВ Бізнес та Forbes, наразі вона працює HR-експертом на rabota.ua. 

Інша спікерка, Катерина Бандуровська, наразі працює в Letyshops. В сфері HR-менеджменту вона вже понад 10 років, свого часу заснувала професійну спілку “HR-Go!-Community”. 

Мітап відбудеться 29 жовтня в приміщенні простору CHERDAK, початок о 18:00. Участь безкоштовна, але необхідна попередня реєстрація

Нагадаємо, що “MeetUp for business” це серія навчальних зустрічей для бізнесменів, організована простором CHERDAK за підтримки Вінницької міської ради. 

Читайте також: Бренд – це не про продажі. Це про любов”: у Вінниці відбувся другий Meet Up про стратегії у бізнесі. ФОТО

Фото: https://besplatka.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.