× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

“Як їх поклали лицем в землю, так вони і повинні лежати”: мер Вінниці прокоментував атаку на консервний завод

16:50
Автор: Vежа

Сьогодні, 14 травня,  під час зустрічі з представниками профспілкових організацій освітньої сфери, Вінницький міський голова Сергій Моргунов прокоментував резонансну подію, яка сталася вчора на території колишнього консервного заводу.

Зокрема, міський голова зазначив, що задоволений роботою поліції та вже мав розмову з приводу конфлікту на Старому місті з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом

“Учора була ситуація, спроба рейдерського захоплення заводу.  Позиція Вінницької міської ради – реагувати без будь-якої політичної заангажованості. Правоохоронні органи повинні самі розбиратися в причинах і в наслідках. Але ніхто нікому в нашому місті не дозволяв здійснювати силові рейдерські захоплення будь-яких підприємств або закладів. І позиція міста Вінниці, вінницького міського голови, Вінницької міської ради що ось так, як вони (поліція – ред.) поклали їх, вибачте, лицем всіх в землю, то вони так й повинні лежати. І ніхто не має права заїхати там, наприклад, з будь-якого міста і тут наводити нам лад. Ми самі тут розберемося, що до чого. Все треба вирішувати юридичним шляхом: є суди, є відповідні процедури – це є цивілізованих шлях, і тільки так потрібно вирішувати будь-яке спірне питання.

Я хочу подякувати поліції, що вона достатньо ефективно і вчасно відреагувала на це все і, знову ж таки, показала, що бєзпрєдєла, вибачте, у нашому місті не буде. Адже це є питання публічної безпеки зокрема, і ті люди, які в тому районі проживають, чи просто читають якусь новину такого характеру, що тоді люди думають? Що тут Чикаго в нас, чи що?  Ні, тут буде порядок, але цей порядок залежить не тільки від влади, а цей порядок залежить і від нас всіх.

І до питання виховання майбутнього покоління: там діти в основному були. З тих 50-ти людей, яких там (затримали – ред.)… мінімум, я думаю, половина – це діти по 17-18 років, – сказав Сергій Моргунов.

Окрім того Сергій Моргунов зазначив, що вже обговорив це питання з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, За його словами, голова уряду контактував з цього питання з Юрієм Педосом (начальником обласної поліції Вінниччини). За словами міського голови, Володимир Гройсман з даного питання має аналогічну позицію, як і Вінницька міська рада.

 – В принципі вже пора наводити порядок не тільки у Вінниці, а й у всій державі, в цій частині. А якби, не дай боже, люди постраждали?… Камінцями там якимись кидали… Добре, хоч не застосовували зброї.

Також міський голова згадав, що схожі конфлікти виникали і у Вінницькій області, але і тоді поліція спрацювала ефективно. “Я думаю, що ми всі повинні подякувати ефективній роботі поліції в цьому напрямку. Тому думаю, що знову ж таки, від нас з вами залежить наскільки ми будемо берегти наше місто, і наскільки наше місто буде спокійним, охайним, комфортним для нас і для гостей нашого міста”, – підсумував міський голова.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.