Як використовувати щипці для вій як професіонал

17:20
Автор: Vежа

Оновлено: 30 Листопада 2021, в 18:02

На правах реклами

Питання, яка туш найкраща, обговорюється постійно. Але якщо ти не знаєш, як використовувати щипці для завивки вій, неважливо, чи вибереш формулу для подовження або збільшення об’єму – у будь-якому випадку туш не зможе повністю розкрити свій потенціал.

Інструменти для підкручування вій у широкому асортименті представлені в інтернет-магазині «Ватсонс»: https://www.watsons.ua/ru/aksessuary/aksessuary-dlya-makiyazha-/shiptsy-dlya-resnits/c/H5005

Звичайно, це очевидно: просто взяти щипці, прикласти до вій і відпустити. Але, як і будь-який інший косметичний інструмент, їхнє використання вимагає невеликого навчання. Щоб досягти максимально ефектних і довготривалих результатів (і уникнути ризику зламати або вирвати вії), ми розділили його на докладний посібник. Нижче наведено найкращі поради щодо використання щипців для завивки вій.

Проведи дослідження

Перш ніж приступити до керлінгу, потрібно вирішити, який прилад тобі найбільше підходить. Існує безліч варіантів, тому краще шукати той, що відповідає твоїм потребам.

Перше – потрібно визначитися між класичними ручними щипцями та версією з підігрівом. Як правило, візажисти тяжіють до першого. Однак щипці з підігрівом відмінно підходять для прямих вій. Найкращий спосіб – протестувати обидва варіанти особисто.

Тримай голову під правильним кутом

Тепер, коли ти визначилася з моделлю, настав час її використати. Почни з чистих вій і візьми дзеркало. Форма очей у всіх різна, але гарне загальне практичне правило: дивитися в дзеркало і правильно розташовувати голову. Це дозволить встановити щипці, не защемивши при цьому повіку. Щоб уникнути травм, тримай підборіддя вгору і трохи нахиляй голову назад для отримання оптимального кута.

Розташуй щипці максимально близько до повік

Говорячи про защемлені повіки, може виникнути спокуса тримати щось, що затискає, на безпечній відстані від очей. Але це, як правило, призводить до появи видимих ​​складок на віях, які не дають змоги отримати гладкий завиток. Найкращий спосіб використовувати щипці для завивки вій – тримати їх досить близько до основи, не натягуючи очей і не защемляючи шкіру.

Якщо ти відчуваєш страх, спробуй піднести їх впритул до основи вії, а потім обережно зімкнути щипці, щоб перевірити становище, перш ніж натиснути.

Обережно відпусти, потім додай туш

Після того, як вії придбали бажаний вигин, переконайся, що ти повністю звільнила їх, перш ніж прибирати щипці. Утримуй інструмент протягом п’яти секунд і відпусти, повністю відкривши щипці. Як тільки ти це зробиш, не соромся накладати стільки шарів туші, скільки хочеться.

Тримайте прилад у чистоті

Щипці розташовуються дуже близько до ока, тому переконайся, що вони стерильні, щоб уникнути можливої ​​інфекції. Після кожного використання протирай їх спиртом. Це зчистить залишки макіяжу та продезінфікує їх. Також можна очистити щипці за допомогою м’якого мила та води, але не обов’язково робити це частіше за один раз на місяць, якщо ти дезінфікуєш їх після кожного використання.