«Як врятувати свою справу?»: вінничан запрошують на бізнес-тренінг

11:56
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в наступну п’ятницю відбудеться тренінг “Трансформація бізнесу в умовах кризи”. Мітап відбудеться в форматі особистих зустрічей з експертами.

Як ідеться в анонсі, на цьогорічній зустрічі, що відбудеться 31 липня в просторі CHERDAK, говоритимуть про трансформацію бізнесу в умовах кризи. Відвідувачі зможуть особисто поспілкуватися зі спікерами, серед яких ресторатор Вінниці Валерій Сиверчук та діджитал-маркетинг стратег Ed Kuzmin.

– Бізнес досить швидко адаптується до нових реалій та умов роботи в країні. Більшість співробітників переведено на дистанційну роботу, комунікація переведена в онлайн режим, в офісах та приміщеннях проводиться обов’язкова дезінфекція. Що ж робити далі? Важливим заданням для бізнесу наразі є необхідність підготуватися до усіх можливих сценаріїв розвитку подій та мінімізувати негативні наслідки, які значно залежатимуть від сектора компанії.

Експерти: діджитал-маркетинг стратег Ed Kuzmin – засновник online-платформи “DIGITALIZATOR”, який створив понад п’ятдесят відділів маркетингу та реалізував понад сто діджитал стратегій; Ресторатор Валерій Сиверчук – вінницький ресторатор та власник туристичної агенції.

Ed Kuzmin (зліва) та Валерій Сиверчук

Проект Prof_Talks for business створений в результаті співробітництва Вінницької міської ради, простору для ідей CHERDAK та освітньої платформи.

Реєстрація ТУТ. В анонсі просять вказувати чи учасник хоче відвідати подію на локації чи онлайн. Підтвердження про участь та посилання на онлайн трансляцію учасниками повідомлять згодом. Участь безкоштовна.

Зустріч “Трансформація бізнесу в умовах кризи” розпочнеться о 18:00, 31 липня в просторі ЧЕРДАК (ТЦ “Skypark”). Захід відбудеться з дотриманням епідемічних вимог, у вигляді особистої зустрічі зі спікерами та онлайн трансляції заходу. Максимальна кількість офлайн учасників – сорок.

Читайте також: Валерій Сиверчук: “Стати ресторатором – це поміняти всі розваги життя на те, аби зробити щось цікаве”. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.