Як покращити свій будинок за допомогою СІП панелей: надбудови, прибудови, реконструкція

11:46
Автор: admin
Become a Patron!

Реклама

Житлові будинки не тільки будують, але і перебудовують заради модернізації та розширення простору. Якщо будівельна конструкція має достатню міцність, але втратила первісну свіжість і красу, то їй можна надати нового образу і функціоналу.

Досягають мети різними методами:

  • додають один поверх. Просто роблять надбудову на периметр основних стін, якщо фундамент розрахований на додаткову вагу;
  • розширюють житловий простір під нахиленим дахом, тобто влаштовують кімнати в мансардному просторі з вікнами в покрівлі;
  • прибудовують приміщення на рівні землі, наприклад гараж, або господарські кімнати;
  • виконують перепланування інтер’єру способом заміни внутрішніх стін з укрупненням або зменшенням площі приміщень. Важливо застосувати нові матеріали, для покращення якості. Саме для цього варто купити СІП панелі, бо вони мають малу вагу, міцні, рівні та теплі.

Як відбувається процес модернізації будинку?

Професійні будівельники знають методи вдосконалення старих будівель, адже мають сучасні матеріали й технології. Замовникам в Україні доступний такий корисний виріб, як СІП-панель, адже його виготовляють тепер на наших заводах.

Технологія була вигадана, розроблена і запроваджена в Північній Америці і має назву – канадський будинок. В основі методу – готовий стіновий елемент, СІП-панель. Виріб має велику міцність і витримує навантаження в тоннах тиску згори або збоку. Складається панель з трьох шарів – двох орієнтовано-стружкових плит та розміщений між ними блок полімерного утеплювача пінополістиролу. Вони міцно склеєні між собою в заводських умовах.

Більше дізнатися про технологію можна на сайті компанії – https://lighthouse.kyiv.ua/budivnycztvo/karkasni-budynky, щоб в разі потреби зробити усвідомлене рішення щодо будівництва житла.

СІП-панелі прибудовують до різних матеріалів – цегли, бетону, деревини, цементних блоків, бо мала вага не дає перевантаження на стіни й фундаменти. Темп реконструкції дивує, адже панелі монтують дуже швидко. Їх заносять до місця, підіймають і закріплюють просто руками. При цьому площа стіни одразу збільшується на три квадратних метри.

Оздоблювальні роботи також не займають зайвого робочого часу, бо виконуються по ідеально рівних поверхнях. Отже, час на модернізацію скорочений в рази в порівнянні з цегляними роботами.

Як отримати оновлений будинок?

Рішення про розширення житлової площі або капітальний ремонт відповідальні господарі приймають на підставі об’єктивної інформації, тому варто ознайомитися, що пишуть в інтернеті з цього приводу – https://lighthouse.kyiv.ua/budivnycztvo/budynky-z-sip-panelej на сайті професійної будівельної компанії.

В результаті правильного вибору щодо СІП-панельної технології замовник отримає:

  • додаткову житлову площу;
  • міцні стіни;
  • покращену систему збереження тепла;
  • простір до самостійного дизайну в інтер’єрах;
  • почуття позитивних змін в житті.