Як оформити страховку онлайн

11:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Як оформити страховку онлайн

Сьогодні для того, щоб придбати страховий поліс, вже не треба їхати в офіс, спілкуватися з менеджером. Оформити поліс ОСЦПВ, туристичну страховку та інші види договорів можна онлайн, причому на це знадобиться витратити лише 5–7 хвилин у будь-який зручний час.

Що потрібно для оформлення страхового договору онлайн

Зараз провідні організації прагнуть покращити роботу своїх онлайн-сервісів, тому спрощують процедуру оформлення договорів. Страхова компанія «УНІКА» пропонує своїм клієнтам широкий вибір програм страхування, більшість із яких доступні для придбання через сайт. Про те, як відбувається процедура купівлі страхових полісів у цій компанії, розкажемо на прикладі автоцивілки — обов’язкового автострахування.

Три кроки для придбання автоцивілки

Оформити страховий поліс ОСЦПВ в СК «УНІКА» можна лише за 3 кроки:

– порівняти варіанти та обрати необхідну програму. Наприклад, компанії можуть запропонувати додатково оформити добровільну автоцивілку, що збільшує розмір компенсації до 1 млн грн;

– ввести необхідні дані про себе та свій автомобіль;

– оплатити покупку.

Далі на вказану електронну адресу буде надіслано поліс у цифровому форматі, який зараз можна навіть не роздруковувати. Зауважимо, що інформація про таку страховку буде доступна в мобільному додатку «Дія». Чинність поліса можна перевірити в Єдиній базі Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ).

Фото надане СК «УНІКА»