Як обрати портативну зарядну станцію?

11:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

Реклама

Після початку повномасштабної війни та обстрілів критичної інфраструктури в українців виникла нагальна необхідність в альтернативних джерелах живлення: для роботи, для підтримки функціонування домашньої техніки тощо. Серед таких джерел живлення – і портативні зарядні станції, які значно полегшують роботу у випадку екстрених відключень. І хоча від початку лютого ситуація з електропостачанням стабілізувалась, в умовах війни, що триває, не буде зайвим “застрахуватись” на випадок повторення тривалих “віялових” відключень. 

В цьому матеріалі на прикладі кількох конкретних пристроїв ми спробуємо розібратись, як краще вибрати портативні зарядні станції, які вони є та який вибір може бути найбільш оптимальним. 

Bluetti EB70

Обираючи зарядну станцію, варто звертати увагу не лише на ємність та потужність пристрою, але й на швидкість його заряджання, що дуже важливо в умовах обмеженого електропостачання по годинах. 

Так, зарядні станції від “Bluetti” серед переваг мають відносно високу ємність, однак іноді програють в швидкості зарядки. Наприклад, Bluetti EB70 заряджається від розетки змінного струму 3-4 години. Для зарядки від автомобіля чи сонячної панелі чекати доведеться вдвічі довше – 7-8 годин. Деякі типи панелей зможуть підзарядити девайс протягом 5-6 годин. 

Щодо ємності, то Bluetti EB70 має 716 Вт⋅год. Цього має вистачити для 50 зарядок середньостатичного смартфона, 10 зарядок лептопа та 18 годин роботи кімнатного вентилятора. 

EcoFlow RIVER

Серед переваг цієї станції – відносна швидкість заряджання. Пристрій заряджається від 0 до 80% протягом години. Задля 100% зарядки треба буде почекати півтори години. Втім, в цьому випадку є девайси, що, маючи більшу ємність, можуть похизуватись ще швидшим процесом зарядження. 

Щодо ємності, то RIVER має 288 Вт⋅год. За необхідності, якщо придбати додаткову батарею, збільшити цей показник можна вдвічі. Пристрій може підтримувати роботу до 9 девайсів одночасно. Також його зарядити можна від автомобіля чи за допомогою сонячних панелей. Втім, як можна бачити, маючи відносну перевагу у швидкості зарядки, станція має не дуже велику ємність у порівнянні з іншими. 

EcoFlow DELTA 2

Цей девайс може “похизуватись” найбільшою універсальністю серед перелічених. Так, пристрій місткістю в 1024 Вт⋅год можна “прокачати” до 2048 Вт⋅год, а то і до 3040 Вт⋅год, якщо додати додаткову батарею DELTA Max. 

Також портативна зарядна станція серед переваг має і швидкість підзарядки. Так, протягом 50 хвилин станція заряджається від 0 до 80%. Аби зарядити станцію на 100%, знадобиться 80 хвилин. Навіть у порівнянні зі швидкозарядним попереднім приладом, DELTA 2 виграє. Не кажучи вже про ємність. Підзарядити станцію також можна від портативних сонячних панелей. 

Ще один плюс – висока потужність: з вихідною потужністю змінного струму 1800 Вт можна живити понад 90% побутових приладів. Крім того, DELTA 2 може запобігти перевантаженню пристроїв потужністю до 2400 Вт завдяки технології X-Boost.

На тлі інших представників своєї ніші DELTA 2 – універсальний пристрій для успішної роботи, відпочинку за містом чи підтримки побутової техніки в умовах відключень. До того ж, наразі на цю зарядну станцію триває знижка. DELTA 2 можна купити тут в Norfin.com.ua