«Як дівували та вишивали»: на Вінниччині 81-річна бабуся знімається у «TikTok»

16:25
Автор: Олеся Яненко

На Вінниччині дівчинка знімає відео зі своєю бабусею, яка розповідає про життя – яким воно було раніше та яким є зараз. Одне з відео вже назбирало майже мільйон переглядів.

Як розповідає “Суспільне”, перше відео з Ніною Колодніцькою оприлюднили 20 березня. За півтора місяця у бабусі у «TikTok» назбиралося майже 60 тисяч підписників.

На відео жінка розповідає про своє життя, одяг, жартує і готує. Блогеркою бабцю зробила її 12-річна онучка Олена. Вона каже, що й сама не сподівалася, що відео із її бабусею Ніною набиратиме до мільйона переглядів і стільки ж “лайків” і коментарів.

– Я думала, що це “не зайде”. Зняла одне відео і воно отримало 100 тисяч переглядів. Була просто в шоці. І тому ми продовжили. Я приходила до бабусі, і вона розповідала мені давні історії”, — каже Олена.

 

За півтора місяця Олена з бабусею відзняла більше пів сотні відео. На одному жінка розповідає про Голодомор, війну, на іншому садить картоплю та сіє цибулю. За словами дівчинки, вони не домовляються, що і коли знімати: зазвичай  вона приходить до бабусі й вмикає камеру. Знімає або те, що вона робить, або просить щось розповісти.

– Розказала — і воно пішло-поїхало. Я ж не знала, що воно так піде далеко. Мені це цікаво, — каже Ніна Колодніцька. – Як дівували, як в школу ходили, яке дитинство було. Бо все ж було не так, як зараз. Важкі часи були. Це їм цікаво. 

 

Як ідеться в сюжеті, нині вся родина радіє такій популярності бабусі. Невістка Валентина каже, що у свекрухи ще багато історій, якими треба поділитись.

Однолітки бабусі Ніни поки її захоплення блогерством не коментують. Хоча дехто питає, “навіщо воно їй в такі роки”.

Читайте також: У Вінниці біля будинку на Сабарові росте 30 тисяч нарцисів. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.