× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Відсьогодні можна змінити місце голосування на парламентських виборах

14:49
Автор: Микола Геркалюк

Змінити місце голосування на позачергових парламентських виборах можна вже відсьогодні.

Про це повідомляється на сторінці голови ЦВК Тетяни Сліпачук. Вона вказує, що сьогодні розпочався виборчий процес і, відповідно, сьогодні, 24 травня стартує процес зміни місця голосування.

Аби тимчасово змінити місце голосування, необхідно подати заяву до Державного реєстру виборців. Нагадаємо, що відповідно до ст. 7 Закону України “Про Державний реєстр виборців” звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування має бути мотивованим. Достатньою мотивацією може бути службове відрядження, проживання не за місцем реєстрації, робота або навчання у відповідному населеному пункті або країні.

Для виборців, чия виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованій території достатньо лише паспорту з відповідною реєстрацією. Для всіх інших доведеться додати підтверджуючі документи, що ви дійсно будете в день голосування в тому місці, де хочете проголосувати, – йдеться у повідомленні.

Враховуючи, що голосування відбуватиметься за змішаною системою, виборці отримають два бюлетені – для голосування у загальнодержавному багатомандатному та в одномандатному виборчому окрузі. Якщо виборець перебуватиме за межами свого округу, то зможе проголосувати лише у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Тимчасово змінити місце голосування можна буде до 15 липня включно.

У Вінниці відділ ведення державного реєстру виборців розташований за адресою вул.Замостянська, 7. Працює він з 9:00 до 18:15, телефони – (0432) 59-53-25, (0432) 59-53-27, (0432) 59-53-29.

Парламентські вибори в Україні відбудуться 21 липня.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.