Вистава, чаювання і фотографії 19-20 століть: у Вінниці влаштують мистецький проєкт “Back to the future”

13:48
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться виставка-перформанс “Back to the future”, на якій покажуть близько 20 фотографій межі 19-20 століть, виставу, влаштують вінтажне чаювання та багато іншого.

В анонсі заходу йдеться, що це перший мистецький проєкт “Квадрату” з фотовиставкою, ошатними сукнями, ніжними мелодіями струнних та старовинним антуражем.

Споглядаючи колекційні фотографії ХІХ-ХХ століття ми зможемо переміститися у старовинну Подільську губернію. Там ви матимете змогу зустрітися та поспілкуватися з архітектором Григорієм Артиновим та міським головою Миколою Оводовим, пережити незабутні емоції, переглядаючи вокальну виставу-драму, ба навіть відвідати класичну чайну церемонію, – йдеться в анонсі заходу. 

Щоправда, як розповіла Vежі співорганізаторка проєкту, на виставці будуть представлені фото не лише з Вінницької губернії, а й з Волині, Криму та Донбасу. Також щодня о 16:00 відбуватиметься вистава в антуражі тієї епохи, у якій щоразу показуватимуть новий сюжет, а 29 серпня її покажуть повністю.

Відкриття фотовиставки та початок мистецького проєкту “Back to the future” відбудеться сьогодні, 25 серпня, о 16:00. Він триватиме до 29 серпня щодня (з 12:00 до 20:00) у молодіжному центрі “Квадрат” (вул. Театральна, 15). 

Вхід безкоштовний, але на вечірні заходи 28 та 29 серпня (вінтажне чаювання, ігри та вечірка) потрібно зареєструватися за ЦИМ посиланням. Зазначається також, що відвідувачам обов’язково потрібно бути у захисних масках.

Фото – зі сторінки заходу у Фейсбук

Читайте також: “Що по Короні?”: вінничан запрошують на гру-симуляцію про COVID-19

Читайте також: У Вінниці влаштують нічний ярмарок хендмейду

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.