Вирівняти бруківку та прибрати кіоск з дороги: вінничани подали відразу чотири петиції

14:32
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Минула п’ятниця була багата на пропозиції від вінничан: зокрема 22 вересня на сайті публічних звернень було подано одразу три петиції. Збір підписів триватиме до 5 жовтня.

Перша з них – прохання прибрати чи перемістити кіоск «Вацак» по вулиці Зодчих на перехресті з Пирогова та відтак – розширити дорогу.

«Дане перехрестя дуже сильно завантажено і права смуга не може бути використана за призначенням, так як на неї не можливо перелаштуватись через дану будівлю» – вважає автор петиції, вінничанин Вадим Преловський.

Станом на сьогодні петиція набрала 104 підписи із 350 необхідних.

Інша петиція також подана вінничанином Вадимом Преловським і стосується вона створення тротуарної доріжки по вулиці Лялі Ратушної. Як пояснює автор, йдеться про ділянку дороги від будинку № 130 до вулиці Костянтина Василенка.

«На даній ділянці тротуар взагалі відсутній і пішоходам (з колясками) доводиться рухатись по проїжджій частині, тим самим наражаючи на небезпеку себе та водіїв», – зазначає Вадим Преловський.

Іншою проблемою на цій ділянці вінничанин називає перевищення швидкості автомобілістів й відтак пропонує встановити примусові обмежувачі швидкості.

Станом на сьогодні петиція набрала 29 підписів із 350 необхідних.

У третій петиції, яку зареєстрував Дмитро Науменко, пропонується вирівняти бруківку на центральній вулиці міста Соборній. Причиною тому автор звернення називає суттєві незручності при керуванні автівкою.

Зокрема, вінничанин описує це так: «Якщо їхати центральною вулицею міста, відчуваєш хвилі та ями на бруківці, яка просіла. Потрібно провести вирівнювання поверхні дороги, як це робилося раніше та встановити моніторинг та періодичність вирішення цього системного питання».

Станом на сьогодні петиція набрала 27 підписів із 350 необхідних.

Також у четвер вінничанин Віталій Трубников запропонував облаштувати пішохідний перехід через Барське шосе біля зупинки «вулиця Стельмаха».

«В зв’язку із забудовою території обабіч Барського шосе на межі міста Вінниці та села Зарванці виникла необхідність облаштування ще одного пішохідного переходу через цю дорогу. Відстань між існуючими переходами на Барському шосе складає більше 1 кілометра, що дуже багато для цієї густонаселеної території. Через це багато людей перебігають Барське шосе в районі зупинки громадського транспорту «вулиці Стельмаха», щоб скоротити собі дорогу додому, оскільки не бачать перехід в межах видимості», – пояснює автор петиції.

Віталій Трубников також зазначає, що на цій ділянці вже зафіксовано випадки травмування із летальними наслідками. Відтак, щоб унеможливити їх повторення в майбутньому, вінничанин пропонує облаштувати на цій ділянці пішохідний перехід та додає до петиції схему місця можливого розташування переходу.

Станом на сьогодні петиція набрала 160 підписів із 350 необхідних.