“Випуск-2021”: у Вінницькій міськраді дали рекомендації щодо організації “останніх дзвоників”

17:35
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницьким школам та садочкам рекомендують дотримуватись карантинних обмежень “жовтої зони” та санітарно-гігієнічних вимог при організації випускних та “останніх дзвоників”. В якому ж саме форматі організувати свято – має вирішувати адміністрація кожного закладу.

Про це Vежі повідомила директорка Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

На питання, як мають в школах та інших закладах освіти, за які відповідальна Вінницька міська рада, відбуватись випускні вечори та “останні дзвоники”, Оксана Яценко зазначила:

– Це рішення самого закладу освіти. Такі повноваження їм надані відповідно до законів “Про освіту” і “Про повну загальну середню освіту”. Наша рекомендація (Департаменту освіти ВМР – авт.), з урахуванням того, що COVID-19 ще не подоланий і що є ще відповідна кількість захворівших та “жовта зона” – організовувати всі заходи у відповідності до вимог “жовтої зони” та санітарно-гігієнічних вимог, – зазначила Яценко.

Такі рекомендації стосуються закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та інклюзивних навчальних закладів.

Згідно з інформацією на сайті covid19.gov.ua, у “жовтій зоні” встановлюється обмеження на проведення масових заходів – не більше однієї людини на 5 кв.м. Крім цього, забороняються масові заходи за участі більше 30 осіб.

Читайте також: З портфелями, медом і масками: як у Вінниці відбулися “лінійки” в День знань. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.