Виконавця послуг з вивезення побутових відходів у приєднаних громадах визначать на конкурсі

13:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Для того, щоб підвищити якість надання послуг з вивезення побутових відходів на приєднаних територіях, оголошено конкурс на визначення відповідного виконавця. Його обиратимуть для обслуговування громад сіл Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка, Гавришівка, Малі Крушлинці та Великі Крушлинці. Засідання комісії з визначення виконавця послуг відбудеться 25 березня о 10:00 за адресою вул. Соборна, 59, каб 524. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій о 9-й годині 25 березня 2021 року.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької міської ради.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна у головного спеціаліста відділу утримання об’єктів благоустрою Пасічника Сергія Богдановича, телефон: (0432)-59-53-48, тел./факс: (0432)-59-52-62, Е-mail: [email protected]

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Вінницької міської територіальної громади. 21100, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 59. Підставою для проведення конкурсу є Постанова Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 № 1173 та рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 21.01.2021 №145 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з території приєднаних до Вінницької міської територіальної громади сіл»

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність матеріально-технічної бази. Наявність менш зношених та в достатній кількості спеціально обладнаних транспортних засобів навантаження та перевезення побутових відходів, що утворюються у житловій забудові розміщених у межах певної території.

2. Наявність власного або орендованого контрольно-технічного пункту. Можливість здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів.

3. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації (з урахуванням пропозицій щодо залучення співвиконавців).

4. Створення умов для миття спеціально обладнаних транспортних засобів.

5. Наявність системи контролю руху спеціально обладнаних транспортних засобів під час збирання та перевезення побутових відходів.

6. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів.

7. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів відповідно до вимог стандартів, нормативів, норм та правил.

8. Способи поводження з побутовими відходам, яким надається перевага, у порядку спадання: повторне використання; використання як вторинної сировини; отримання електричної чи теплової енергії; утилізація побутових відходів.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: розміри та межі певної території населеного пункту та перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів, середня відстань до об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження

Орієнтовні показники:

– площа територій приєднаних до Вінницької міської територіальної громади сіл Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка, Гавришівка, Малі Крушлинці, Великі Крушлинці – 11320 га;

– житловий фонд представлений 6900 одноквартирних житлових будинках;

– протяжність міських шляхів 160,3 км в тому числі з твердим покриттям 84,4 км;

– відстань від межі міста до полігону ТПВ – 7 км.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення

 Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами

​Назва об’єкта утворення побутових відходів ​Показники
​Одноквартирні житлові будинки приватного сектора: ​6900
​Кількість мешканців одноквартирних житлових будинків приватного сектора (орієнтовно) ​17000
​Місце знаходження будинків, їх характеристика залежно від наявності видів благоустрою (каналізації, центрального опалення, водо- та газопостачання) ​Зі споживачами одноквартирних житлових будинків послуга надається згідно графіку.

Розташовані на всій територіях громад.
Частина будинків обладнані централізованим водопостачанням, водовідведенням – відсутнє. Централізованим газопостачанням обладнано 86% будинків.
​Наявність, кількість, місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів ​Відсутні
​Характеристика під’їзних шляхів ​84,4 км з твердим покриттям, 75,9 км з грунтовим покриттям

 

 Відходи, зібрані з територій приєднаних до Вінницької міської територіальної громади сіл Вінницькі Хутори, Щітки, Писарівка, Гавришівка, Малі Крушлинці, Великі Крушлинці, утилізують на полігоні побутових відходів, розміщеному за адресою: Вінницький р-н, 7-й км Турбівського шосе за межами с. Стадниця.

 Загальна площа 16,02 га, робоча площина 13,8 га, господарча зона складає 2,22 га.

 Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії щоденно, окрім вихідних днів. На конверті повинно бути зазначено: повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція; а також маркування:

«Не відкривати до 25 березня 2021 10.00 години за Київським часом».

Місце подання конкурсних пропозицій – 21100, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 524. Конкурсні пропозиції подаються щоденно, окрім вихідних днів з 08:00 по 17:00.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій о 09.00 годині 25 березня 2021 року.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою. На зворотному боці останньої сторінки пропозиції конкурсних торгів місце її прошиття має бути заклеєно контрольним папірцем з маркуванням «Прошито та пронумеровано _____ (зазначити кількість) аркушів» та засвідчено підписом Учасника або його уповноваженої особи.

Пропозиція конкурсних торгів запечатується у одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки учасника (при наявності), а також підписи посадової особи учасника, яка має повноваження щодо підписання конкурсної пропозиції. Учасник конкурсу має право подати лише одну пропозицію конкурсних торгів. Подання більш ніж однієї пропозиції конкурсних торгів зумовить відхилення як таких, що не відповідають умовам документації конкурсних торгів. Усі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані.

Документи у складі пропозиції конкурсних торгів мають бути без поправок, дописок тощо, за винятком виправлень помилок, зроблено Учасником. У останньому випадку такі виправлення мають бути засвідчені печаткою Учасника та написом «Виправленому вірити» із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи, що здійснила таке виправлення , а також дати виправлення. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

Конверти з конкурсним пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу без розгляду. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку. Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

З переліком документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для підтвердження відповідності учасників встановленим кваліфікаційним вимогам; обсяг послуг з вивезення побутових відходів та вимоги щодо якості надання послуг згідно з критерієм, що визначається відповідно до Правил надання послуг з вивезення побутових відходів; вимогами до конкурсних пропозицій конкурсної документації можна ознайомитись за посиланням https://www.vmr.gov.ua/Docs/ExecutiveCommitteeDecisions/2021/%E2%84%96252%2004-02-2021.pdf