Вихованці вінницької спортшколи здобули вісім медалей на Чемпіонатах України з боротьби самбо

15:51
Автор: Vежа

У Львові з 31 січня по 5 лютого проходили два Чемпіонати України з боротьби самбо. Так, борці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 вибороли вісім різних медалей.

Як повідомляє Вінницька міська рада, команда Вінницької області посіла перше командне місце серед юнаків.

У результаті змагань, Антон Додон завоював дві золоті медалі серед юнаків та чоловіків, а Владислав Ткачук у цих категоріях здобули відповідно «срібло» та «бронзу». Окрім цього, 16-річні спортсмени виконали норматив Майстра спорту України.

Водночас, бронзовими призерами серед юнаків та дівчат стали: 15-річний Олег Кобенда, 16-річна Єва Войналович, 17-річна Світлана Клімова та 18-річна Анастасія Краєвська. Також зазначено, що п’яту сходинку посіла Аміна Малюта.