Вихованці вінницької спортшколи здобули п’ять медалей на чемпіонаті Європи з шахів

11:16
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 здобули п’ять медалей на чемпіонаті Європи з шахів.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Артем Кучер (8 років) здобув 2 місце з розв’язування задач до 10 років та 3 місце з блискавичних шахів серед юнаків своєї вікової категорії. А Олександр Савчук (8 років) посів другу сходинку п’єдесталу з швидких шахів.

Олександр Шабунін (9 років) показав 3-й результат із розв’язування задач до 10 років. Також «бронзу» серед юнаків своєї вікової групи виборов Даніїл Шигін (10 років). У нього медаль з блискавичних шахів.

Зазначено, що чемпіонат Європи з шахів серед юнаків та дівчат, який відбувся у Празі, Чехія.