Вихованці Вінницької МДЮСШ № 5 вибороли на чемпіонаті Європи з сумо шість медалей

10:52
Автор: Юлія Плахтій

Вихованці Вінницької МДЮСШ № 5 повернулися з чемпіонату Європи з сумо з комплектом нагород. Так, наші сумоїсти двічі здобували перші місця, а загалом на їхньому рахунку – шість медалей чемпіонату.

Як повідомляє Вінницька міська рада, Чемпіонат Європи з сумо відбувся у Польщі за участю трьох сотень юнаків до 15 років та юніорів до 18 років з різних європейських країн. Вінницю на турнірі представляли четверо вихованців Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5.

Наставник вінницьких спортсменів, тренер-викладач МДЮСШ № 5 Важа Шотайович Даіаурі, зазначив, що з гордістю спостерігав за їхнім виступом:

– Кожен із них показав неймовірну витримку, силу та техніку. Ці досягнення стали результатом багатьох годин наполегливої праці, самовідданості та підтримки всієї команди. Хоча ми маємо багато перемог, є і простір для вдосконалення. Прагнемо досягати ще більших висот і представляти Україну на світовій арені з гідністю.

Високу результативність наших спортсменів у рідній спортивній школі відзначила й в. о. директора МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук. Вона зазначила, що “Ці досягнення є результатом важкої праці як спортсменів, так і їхніх тренерів, які невпинно працюють над удосконаленням своїх навичок та підготовкою до змагань”.

Так, із золотими нагородами до Вінниці повернулися Іван Кирилюк (серед юнаків до 15 років) та Валерія Іжаківська (серед дівчат до 15 років).

Срібні призери: Ілля Гуменюк та Іван Кирилюк, які здобули медалі у командному заліку серед юнаків до 15 років. А Валерія Іжаківська здобула срібло в абсолютному заліку серед дівчат до 15 років.

Бронзові призери: Валерія Іжаківська у командному заліку серед дівчат до 15 років та Вікторія Ружанська серед юніорок до 18 років.