Вихованці вінницької дитячої спортшколи здобули 19 нагород на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування

15:03
Автор: Vежа

Спортсмени Вінницької міської дитячо-юнацької спортшколи № 2 здобули 9 золотих, 3 срібних та 7 бронзових медалей на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вони взяли участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед дорослих, юніорів та юнаків. Також – у Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування «UZHGOROD OPEN – 2023», присвячені 60-річчю спортивного орієнтування в Україні.

Так, вони здобули у категорії Ч-14: І та III місце – Владислав Жуковський;

Ж-16: II місце – Юлія Денесюк;

Ч-16: І та ІІІ місце – Артем Жуковський такий ще результат і в Гліба Козловського

Серед Ж-20: III місце – Аліна Солоненко.

На короткій дистанції:

– І місце – Артем та Владислав Жуковські;

– II місце – Юлія Денесюк, Олег Душко;

– III місце – Гліб Козловський та Олександр Малоголовчук;

– IV місце – Олена Мироненко;

– XII місце – Єгор Степанець з 47 спортсменів.

– І місце – Влад Жуковські, Гліб Козловський;

– III місце – Олександр Малоголовчук, Олена Мироненко (Ж-21Е) та Артем Жуковський;

– V місце – Олексій Штельмах та Олексій Душко;

– VII місце – Юлія Денесюк;

– Х місце – Єгор Степанець.

Олександр Малоголовчук, Олексій Душко, Олексій Штельмах та Наталя Уманець – це ветерани спортивного орієнтування.

Крім цього, тренерка-викладачка МДЮСШ № 2 Людмила Пронтішева отримала Подяку від Міністерства молоді та спорту України, Федерації спортивного орієнтування України за вагомий особистий внесок у розвиток такого виду спорту в країні.

Зазначено, що чемпіонат відбувався в місті Ужгород. Участь брали 550 спортсменів із 22 регіонів України. Також були учасники з Чехії, Норвегії, Словаччини, Румунії, Литви.

Програма передбачала три змагальні дистанції: коротка, довга та спринтерська. Окрім них, були ще дистанції «Kids» (для зовсім маленьких учасників) та «Open». Як додала Людмила Пронтішева, наймолодшому учаснику було 6 років, а найстаршому – 85.

Вже 27 та 28 жовтня учасники змагалися на новій карті навколо села Барвінок (коротка та довга дистанція). А 29 жовтня відбувся спринт та майстер-клас для всіх охочих у центральній історичній частині Ужгорода.