Вихованці Вінницької дитячо-юнацької спортшколи вибороли медалі на чемпіонаті України з маунтенбайку

16:10
Become a Patron!

Вихованці Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 3 здобули «золото», «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті України із маунтенбайку. Проходив чемпіонат з велоспорту у Чернівцях.

Як повідомляє Вінницька міська рада, золоту медаль у гонці (елімінатор) серед юнаків виборов Марко Білінський, а Володимир Обухівський у кваліфікації «юніори» здобув «срібло». Крім цього, вони виграли по бронзовій медалі – Марко у гонці кросс-кантрі, а Володимир – шорт-трек.

Зазначено, що спортсменів підготували до змагань тренери-викладачі МДЮСШ № 3: Володимир Липкань та Надія Коваленко.

За словами Надії Коваленко, у чемпіонаті взяли участь 140 учасників із 16 областей, тому боротьба була напруженою. Вона додає, що хлопці займаються у спортивній школі вже чотири роки і за цей час обоє стали кандидатами у майстри спорту України:

Марко – дворазовий чемпіон України із маунтенбайку, а Володимир багаторазовий призер чемпіонату України. Хлопці активно тренуються, навчаються техніці обраного виду велосипедного спорту, удосконалюють рухові якості: рух по велотреку – вхід та вихід із віражу. Завдяки такій цілеспрямованій роботі вони досягають успіхів.

Маунтенбайк – вид спорту, що включає їзду на велосипеді бездоріжжям, зазвичай пересіченою місцевістю за допомогою спеціально обладнаного гірського або гібридного дорожнього велосипеда. Зазвичай гірські велосипеди поділяють загальні характеристики, призначенні забезпечити витривалість на поганій дорозі: широкі шорсткі шини, товсті трубки рами, амортизатори на передній вилці або на обох. В результаті гірський велосипед важить помітно більше дорожнього.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Бійцям з Вінницької територіальної оборони передали генератор, дві рації та квадрокоптер

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.