Вихованка Вінницької дитячої музшколи за останнє півріччя здобула десяток перемог та Гран-прі

21:18
Become a Patron!

Випускниця Вінницької дитячої музичної школи №1 Вероніка Камінська за останнє півріччя здобула десяток перемог та Гран-прі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, вихованка викладачки Олени Колесник, навіть під час повномасштабного вторгнення продовжує рости, як піаністка. Вона – одна з кращих учениць школи і наразі її подали на здобуття стипендії міського голови.

Серед здобутків юної піаністки на музичному олімпі 2022 року:

– Гран-прі та перша премія Дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю мистецтв «Я люблю Україну»

– Три перших місця на міжнародному конкурсі Festival «Golden Time Talent» (Велика Британія)

– Перше місце VIII Міжнародного двотурового дистанційного фестивалю-конкурсу «Простір майбутнього»

– Перше місце Всеукраїнського дистанційного фестивалю-конкурсу «Українські барви»

– Перше місце Всеукраїнського багатожанрового двотурового конкурсу мистецтв «Країна Кобзаря»

– Перше місце Міжнародного багатожанрового двотурового благодійного конкурсу мистецтв «Land of talents»

– Перша та друга премії ІІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти і молодь»

Вероніка надихає мене результатами своєї роботи, працювати з нею легко та цікаво. Вона дуже обдарована і цілеспрямована. Заняття з фортепіано – індивідуальні, і коли учень швидко рухається вперед, вивчаючи все більш складні твори – у вчителя є можливість відкривати шлях до справжніх перлин світової фортепіанної класики: етюдів Ф. Шопена, прелюдій та фуг Йоганна Себастьяна Баха. Ми з Веронікою зіграли концерт Баха-сина, Йоганна-Кристіана Баха. Твори І.Я. Падеревського, які захопили її своєю концертною яскравістю, це технічно складні п’єси, що вимагають щоденних наполегливих занять. Велику увагу ми завжди приділяємо творам українських композиторів – А. Гусаківського, В. Косенка та сучасних українських авторів, популяризуючи вітчизняну класику, – каже викладачка дівчини.

Вероніка Камінська навчається у Вінницькому ліцеї №7 ім. О. Сухомовського. Вона учениця 3-го курсу лінгвістично-юридичного відділення:

Вона вивчає три мови, входить у ТОП-3 за рейтингом учнів ліцею за навчальними досягненнями, а ще допомагає ЗСУ. Разом із бабусею, мамою та тіткою дівчинка займається плетінням маскувальних сіток для наших військових. Всі ми, як і Вероніка, робимо все можливе, щоб наблизити Перемогу і починаємо перш за все зі своїх, персональних перемог.

Дівчинка зауважує, що по завершенню навчання у школі продовжить здобувати музичну освіту. На це її надихнули цьогорічні майстер-класи із відомими викладачами музичних академій та шкіл Львова, Перемишля та Кракова.

Фото – Вінницька міська рада

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.