Вихованець вінницької спортшколи посів шосте місце на Чемпіонаті світу з веслувального слалому

18:46
Автор: Vежа

Вихованець міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Сергій Совко посів шосте місце в особистому заліку на Чемпіонаті світу з веслувального слалому.

Як повідомляє Вінницька міська рада, хлопець у веслувальному спорті вже 9 років. На чемпіонаті світу вінничанин виступав у класі човнів К-1-Ч серед юніорів.

Його тренером-викладачем відділення веслувального слалому МДЮСШ №2 є Сергій Горільчаний:

Це не перші змагання спортсмена на світовому рівні. Минулоріч Сергій вдало виступив на Кубку світу, виборовши «бронзу». Чемпіонат став для нього черговою можливістю продемонструвати свої вміння та навички. В особистих змаганнях тут було чимало титулованих веслувальників. Всього на старт вийшли 78 спортсменів із 33 країн. Дуже пишаємося результатом Сергія. Він потрапив у десятку найкращих.

Окрім того, у командних перегонах в класі човнів 3хК-1-Ч серед молоді до 23 років Сергій Совко разом із вихованцем Вінницької школи вищої спортивної майстерності Олександром Федоренком посіли 8 місце серед 26 країн.

Зазначено, що Чемпіонат світу з веслувального слалому тривав з 15 по 20 серпня у місті Краків, Польща. Там змагалися юніори та молодь віком до 23 років.

За словами Сергія Горільчаного, у вересні планується ліцензійний відбір до Олімпійських ігор. Він проводитиметься на чемпіонаті світу в Лондоні.