Врятувати Біма: вінницькі волонтери змайстрували для песика інвалідний візок. ФОТО, ВІДЕО

18:42
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Небайдужі вінничани врятували покалічену під колесами автівки собаку. Песику, який назавжди втратив можливість вільно пересуватися, змайстрували інвалідний візок.

За цією історією вінницька зооспільнота стежила більше місяця. Уперше про Біма почули  наприкінці жовтня минулого року, коли вінничанка Інна Петер в одній з місцевих фейсбук-спільнот попросила допомогти зі збором коштів на його лікування. 

Як виявилося, у Корделівці Калинівського району собаку збила автівка, і на той момент він уже два тижні пересувався з відкритими ранами, переламаними хребтом і стегном, тягнучи задні папи по землі.

Коли ж песика привезли у вінницьку ветклініку, на рентгені з’ясувалося, що у нього колись ще й стріляли, адже куля залишилася в тілі.

Однак у Вінниці Біму допомогти не змогли і 7 листопада собаку повезли до нейрохірурга у Київ. Про це також повідомила Інна Петер, адже саме вона займалася збором коштів на його лікування.

– Це все дуже дорого. Він 1,5 тижня був у клініці «Вет Хаус» – там борг закрию, а ще дорога (бензин), прийом у лікаря і МРТ або КТ. На все це потрібно не одну тисячу гривень і навіть не декілька, – писала тоді зооволонтерка.

Песика підлікували, однак поставити на лапи так і не змогли – він втратив можливість ходити. Та волонтери все ж змогли допомогти Біму: для нього змайстрували інвалідний візок, який дозволив собаці вільно пересуватися.

Біму пощастило й тому, що в такий непростий для себе момент, він знайшов справжню сім’ю, яка увесь цей час була поряд.

– Дякую, Микола Помазан, що поїхав за ним і привіз до нас у клініку. Дякую його найдобрішій у світі дружині Анні Помазан, котра побачивши його вирішила будь-що зробити песика щасливим. Дякую за те, що їздили зі мною в Київ, возили Біма по лікарям… І ви подарували йому дім і свою сім’ю! Це справжнє чудо!!! Ви реально круті!!!, – написала Інна Петер місяць тому у Фейсбуці. – Дякую Ігор Перков за найкрасивіший візок для Біма, який він змайстрував своїми руками під ріст песика. Величезне дякую усім, хто брав участь у допомозі Біму. Усім, хто допомагав фінансово. Без вашої допомоги неможливо рятувати, оплачувати лікування, корм і т.д. Тільки разом ми команда і можемо звернути гори!!!

 

Минулого тижня зооволонтерка написала ще один пост вдячності  усім причетним до порятунку Біма і прикріпила коротеньке відео, як песика вигулюють засніженою Вінницею.

Фото, відео – зі сторінки Інни Петер у Фейсбук.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.