Вперше у Вінниці відбудеться урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня громади”

14:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці 2 жовтня відбудеться урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня громади”. На відвідувачів чекають майстер-класи, лекції, показ фільму просто неба, виступи музичних гуртів та багато іншого.

Організаторами цього фестивалю є КП “Інститут розвитку міст”. А влаштовують його для того, щоб об’єднати мешканців та мешканок, особливо з новоприєднаних територій, задля спілкування, обміну досвідом та обговорення ідей для подальшого розвитку громади.

Це гарна можливість зустрітися усім разом: активним жителям і жителькам, громадським організаціям, активістам і активісткам, представникам та представницям Вінницької міської ради та максимально залучити людей у процеси розвитку Вінницької громади, йдеться в анонсі заходу. 

Програма

Повну програму фестивалю організатори обіцяють опублікувати трохи згодом, тож за оновленнями, можна стежити на фейсбук-сторінці КП “Інститут розвитку міст”. Наразі ж відомо, що на відвідувачів чекають:

– майстер-класи для дітей та дорослих,
– показ фільму просто неба,
– виступи музичних гуртів,
– вулична їжа,
– знайомство з цікавими проєктами,
– опитування, обговорення, лекції та воркшопи,
– презентації діяльності громадських організацій.

 

Місце проведення

“Майстерня громади” стартує як пілотний проєкт, і цьогоріч фестиваль відбудеться вперше. Його влаштують на одній із новоприєднаних територій Вінницьких Хуторах. Водночас зазначається, що сама подія буде орієнтована на всю громаду.

Урбаністично-культурний фестиваль “Майстерня громади” відбудеться 2 жовтня на Вінницьких Хуторах (кінцева зупинка 19А, вул. Ватутіна (ліс), Майданчик (поблизу лісу). Початок о 12:00 годині. Для приїзду з інших населених пунктів організатори забезпечать безкоштовне транспортне сполучення.

Відомо, що у майбутньому фестиваль планують проводити на різних локаціях приєднаних територій.

Організатор заходу  КП “Інститут розвитку міст”. Партнери: GIZ, Вінницька міська рада, ГО “Мистецьке об’єднання “Плай”, КП “Агенція просторового розвитку”, Мережа ОГС “Місто змістів”. Захід відбудеться за підтримки проєкту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ”, що впроваджується німецькою урядовою компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії.

Афіша – facebook.com/irm.vinnytsia

Читайте також: «Яблуневий сад у центрі 400-тисячного міста»: у Вінниці обрали переможця архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома». ФОТО

Читайте також: “Грушевського Open Street” як промо-подія “ДІЛИ еко фесту”: вінницькі активістки розповіли про деталі та мету акції. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.