Водоканал реконструював системи водопостачання та водовідведення майже на 10 мільйонів

10:09
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Минулого року «Вінницяоблводоканал» реконструював системи водопостачання та водовідведення на 9,3 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба КП «Вінницяоблводоканал».

У 2017 році підприємство переклало майже 5,5 кілометрів особливо ненадійних дільниць водопроводу, замінило майже півтора кілометри каналізаційної мережі.

  • У 2017 році наше підприємство виконало робіт з реконструкції систем водопостачання та водовідведення на загальну суму 9,3 мільйони гривень, – розповів керівник «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський.

Так для покращення якості питної води було придбано установку з приготування та дозування активованого вугілля та цеоліту для водопровідної насосної станції №3 «П’ятничани». Куплено також екскаватор JCB 3-CX для оперативного виконання поточних ремонтів та ліквідації аварійних ситуацій. Придбано 12 насосних станцій (6 з шафами керування) для встановлення на водопровідних та каналізаційних насосних станціях.

Читайте також: У Вінниці розпочали реконструкцію сабарівських очисних

На підприємстві звітують, що минулого року «Вінницяоблводоканал» отримало прибуток на рівні майже двох мільйонів гривень. Тоді як у 2016 році збиток підприємства був 16 млн грн. До обласного бюджету підприємство перерахувало чистого прибутку на суму 291 тис. грн.

Фото надані прес-службою «Вінницяоблводоканал»