Водійські посвідчення лише на два роки та 50 км/год через населені пункти – Кабмін оновив ПДР

17:05
Автор: Микола Геркалюк
Become a Patron!

Кабмін, 10 листопада, вніс кілька змін до Правил дорожнього руху. Перша зміна полягає в зменшенні швидкості руху через населені пункти до 50км/год, а друга в зміні процедури видачі водійського посвідчення.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України. Відтепер перше посвідчення водія видаватиметься лише на 2 роки. Якщо протягом цих двох років у водія не було 3 чи більше адміністративних правопорушень у сфері дорожнього руху, то він може обміняти посвідчення на постійне. В разі, якщо такі порушення були – водій може обміняти тимчасове посвідчення на постійне після складання практичного та теоретичного іспитів у сервісному центрі МВС.

Повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та були позбавлені права на керування транспортними засобами, не відбувається. Для того щоб поновити своє право на керування транспортним засобом потрібно заново пройти підготовку в автошколі та скласти іспити в сервісному центрі МВС. В разі їх успішного складання особа знову отримує тимчасове посвідчення водія.

Ще одна зміна в Правилах дорожнього руху стосується швидкісного режиму в містах і селах України. З 1 січня 2018 року через населені пункти можна проїжджати зі швидкістю 50 км/год замість 60 км/год, як то було раніше.

Окрім того впроваджується фотофіксація дорожнього руху та збільшення строку накладання адмінстягнень за керування транспортним засобом у нетверезому стані з 3 місяців до 1 року

Більше дізнатись про зміни до Правил дорожнього руху можна за посиланням.

Фото: МВС України