Водій, який дрифтував у Вінниці на площі Ліверпуль, вибачився за свої дії. ВІДЕО

14:22
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Водій BMW, який днями влаштував дрифт на площі Ліверпуль, вибачився на відео. У ролику він визнає свою вину та обіцяє надалі дрифтувати лише в чітко відведених для цього місцях.

Відповідне відео з вибаченнями допоміг записати та виклав на фейсбук-сторінці “Дорожній контроль Вінниця” автоактивіст Володимир Затайдух.

Нагадаємо, 13 січня водій BMW заїхав на пішохідну зону площі Ліверпуль у центрі Вінниці та влаштував там “дрифт-шоу”.

Це зафіксували камери “Ситуаційного центру” й відео інциденту опублікували на фейсбук-сторінці комунального підприємства “Муніципальна Варта”. Віталій Чигур, начальник цього КП, наголосив, що такі дії неприпустимі.

Як зазначив на своїй сторінці у Фейсбук депутат Вінницької міської ради Віктор Перлов, Патрульна поліція Вінницької області вже встановила власника та запросила на 17 січня до управління, щоб вручити два протоколи про адміністративні правопорушення: за проїзд по тротуару та за відсутність показника повороту під час виконання маневру.

На відео з вибаченнями водій BMW, Сергій, після вступної промови Володимира Затайдуха зазначає:

– Шановні вінничани, доброго дня! Хочу вибачитись за свій вчинок – за те, що дрифтував на площі Ліверпуль. Я усвідомлюю свою провину і те, що я був неправий.

Мені випишуть два адмінпротоколи. Я гадаю, що це правильно і більше так не буду робити, – зазначив Сергій.

– І будеш в чітко відведених місцях дрифтувати, – підказав Затайдух.

– Так. І нікому не рекомендую так робити, тому що це неправильно, – додав водій BMW.