Водій «швидкої», що потрапила минулого року в ДТП, заявляє про тиск на нього

12:31
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Оновлено: 4 Березня 2021, в 11:27

Сьогодні зранку, 8 лютого, у Вінниці мало відбутися засідання у справі ДТП, під час якого зіткнулися «швидка» та «BMW». Водій швидкої заявляє про тиск з боку водія позашляховика.

Нагадаємо, 17 грудня 2020 року сталося ДТП за участі карети “швидкої” та  автомобіля «BMW». На відео, оприлюдненому в фейсбуці, зафіксовано зіткнення двох автівок на перехресті. Помітно, як «швидка», яка їхала з ввімкненою сиреною, врізалася в автівку, що виїжджала з правого боку. Як розповів «Суспільному» водій «швидкої» Олег Притуляк, того дня він їхав зі швидкістю до 70 кілометрів за годину у складі «ковідної» бригади із увімкненими проблисковими маячками та сиреною.

Сьогодні у Вінницькому міському суді мало відбутися засідання за обвинуваченням Олега Притуляка, водія карети швидкої допомоги, яка потрапила у ДТП наприкінці грудня минулого року. Розгляд справи вдруге відклали у зв’язку із новими клопотаннями підозрюваного. У першому клопотанні йшлося про виклик до судового засідання свідка, головну лікарку бригади “швидкої”. У другому клопотанні йшлося про залучення до матеріалів справи відповідь центру екстреної медичної допомоги, в якій йшлося про зареєстрований виклик в Якушинці, куди їхала “швидка”.

На засіданні з’явився підозрюваного Олег Притуляк та його адвокат Олександр Білошкурський. Справу розглядає суддя Кашпрук.

Суддя також повідомив, що інспектор поліції, про якого підозрюваний клопотав як свідка, не зміг з’явитися у зв’язку із відрядженням “яке було заздалегідь сплановане”. Також не вдалося долучили запис з відеореєстратора службового автомобіля патрульної поліції, про яке також клопотала обвинувачена сторона. За словами судді, в поліції в телефонному режимі повідомили, що наступний раз, як прийде поліцейський, він принесе відеозапис. Як пише «Суспільне», йдеться про лейтенанта поліції, який складав протокол ДТП.

У зв’язку з усім суд вирішив відкласти розгляд справи на 10 лютого, 14:30.

Після засідання водій “швидкої” Олег Притуляк розповів журналістам, що експертної оцінки пошкодження автівки ще не має, натомість сам він може оцінити шкоду приблизно у 100 тисяч гривень. Зокрема він прокоментував інформацію про тиск з боку водія “BMW”, який за його словами є колишнім співробітником Служби безпеки України. Олег Притуляк розповів, що після ДТП водій “BMW” Олександр Іванюк телефонував йому та просив видалити допис у соцмережах, в якому дружина пана Олега написала про те, що водій  позашляховика “колишній СБУшник і швидше за все зроблять Олега винним”.

– В нас склалася неприємна розмова. Він попросив в грубій формі щоб дружина видалила всі дописи стосовно нього і попросила в нього вибачення. Якщо вона цього не зробить, то він може повпливати на цю ситуацію з іншого боку. Більше він зі мною не зв’язувався.

Судове засідання стосовно Олександра Іванюка відбудеться у Вінницькому міському суді 10 лютого, о 15:00.

Фото авторки