Вночі в небі над Вінниччиною Сили ППО знищили один ворожий ударний БпЛА

11:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

У ніч на 3 листопада російські окупанти атакували Україну чотирма десятками “Shahed-136/131” з Курської області та з району Приморсько-Ахтарськ -рф. Крім того, противник застосував керовану авіаційну ракету Х-59 із повітряного простору окупованої Херсонщини.

Як повідомляє Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, в результаті бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із ППО Сил оборони України, знищено 24 ударних БпЛА “Shahed-136/131” та одну керовану авіаційну ракету.

На Вінниччині “повітряна тривога” була оголошена о 22:56. Під час майже 5 годин роботи сил протиповітряної оборони у зоні відповідальності ОК “Південь” вдалось збити ракету Х-59 і 11 БпЛА типу “Shahed-131/136”:

– по 3 БпЛА – Кіровоградська і Миколаївська, 2 – Одеська,
– по 1 – Херсонська, Дніпропетровська, Вінницька області.

На Одещині є влучання по технічній території інфраструктурного об’єкта в області. Постраждалих і сильних руйнувань не зафіксовано.

На Кіровоградщині ракету збили над Кропивницьким районом. Обійшлося без постраждалих та руйнувань цивільної інфраструктури.

На Львівщині є 5 влучань в обʼєкт критичної інфраструктури у нашій області. Обійшлося без жертв та постраждалих. Була пожежа, її оперативно ліквідували.

Ілюстрація – armyinform.com.ua