ВМР: у Вінниці 5-річний хлопчик одужав від коронавірусу

16:44
Автор: Vежа

Вінницька міська рада повідомляє про другого пацієнта, який одужав від коронавірусної хвороби в місті. Це 5-річний хлопчик, який був другим інфікованим у Вінницькій області.

У повідомленні йдеться, що станом на 6 квітня у Вінниці зареєстровано 51 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Серед захворілих – 16 людей, які не були за межами країни, а також  23 медичні працівники. Вік інфікованих: від 10 місяців до 73 років.

На стаціонарному лікуванні в МКЛ №1 перебуває 23 хворих з COVID-19 (з міста – 20 та з районів – 3). Двоє з них – у відділенні реанімації та інтенсивної терапії. Стан пацієнтів в реанімації стабільно важкий через наявну супутню патологію. В інфекційному відділенні у трьох пацієнтів зберігається висока температура, – повідомили у міській раді.

В обласній дитячій інфекційній клінічній лікарні лежить мама з 10 місячним сином, які мають COVID-19. 5-річний хлопчик, племінник першої захворілої жінки, вже виписаний з лікарні. Він став другим пацієнтом у Вінниці, який одужав від коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, що першим пацієнтом, який одужав, став 32-річний вінничанин, у якого симптоми коронавірусної хвороби з’явилися після подорожі країнами Європи.

У міській раді також зазначили, що зараз на амбулаторному лікуванні перебуває 29 вінничан з COVID-19. Вони та члени їхніх сімей перебувають на суворій самоізоляції.

Загалом під контролем сімейних лікарів у місті перебуває 694 особи: 224 – громадяни, які прибули із країн з COVID-19, 441 особа – члени їхніх сімей та контактні громадяни.

Зазначимо, що від сьогодні в Україні починають діяти більш жорсткі карантині обмеження, відтак ходити групами більше двох осіб та без маски буде заборонено. Детальніше про це можна прочитати у нашому матеріалі за ЦИМ посиланням.

Ілюстративне фото – qha.com.ua

Читайте також: Моргунов: у Вінниці одужав перший пацієнт від коронавірусу

Читайте також: МОЗ: за останню добу на Вінниччині не зафіксували жодного випадку зараження коронавірусом

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.