Влаштувався на роботу в Тульчині: розшукали студента, який поїхав на навчання в Немирів та зник

13:23
Автор: Vежа
Become a Patron!

Сьогодні, 20 жовтня, поліцейські Вінниччини розшукали неповнолітнього хлопця, який понад два тижні не виходив на зв’язок з рідними. З’ясувалося, що мешканець Крижополя, який поїхав на навчання в Немирів, влаштувався в заклад громадського харчування в Тульчині.

Про це йдеться на сайті Національної поліції Вінницької області.

Так, за словами начальника Відділення поліції №1 Тульчинського районного відділу Олега Бурдейного, повідомлення про зникнення підлітка до правоохоронців надійшло напередодні, 19 жовтня, від родичів хлопця. 4 жовтня він на автобусі виїхав зі смт Крижопіль на навчання до м. Немирів, але у навчальному закладі не з’явився. З того часу на зв’язок юнак не виходив.

За повідомленням правоохоронців, вдалося з’ясувати, що хлопця бачили декілька разів у Тульчині, і він міг там влаштуватись на роботу. Перевіривши отриману інформацію, поліцейські встановили, що студент працював у закладі громадського харчування.

Зазначається, що з неповнолітнім ювенальний поліцейський провів роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що поліція Вінниччини розшукує зниклого 17-річного студента з Крижополя, який 4 жовтня поїхав на навчання до Немирова, і відтоді рідні втратили з ним зв’язок.

Фото – vn.npu.gov.ua