“Вінницяоблводоканал” встановлює генератори на своїх об’єктах та готує працівників до роботи у надзвичайних ситуаціях

14:25
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Вінницяоблводоканал” встановлює генератори на своїх об’єктах, а працівників навчають злагоджених дій в умовах можливого блекауту.

Як повідомляють на сайті “Моя Вінниця”, за словами начальника КП “Вінницяоблводоканал” Дмитра Кістіона, питання генераторів на підприємстві почали вирішувати іще наприкінці осені минулого року.

Так, перший генератор отримали від партнера Міжнародної організації з міграції. Іще два потужністю 635 та 80 кВт придбали за підтримки Вінницької міської ради.

Зазначено, що якраз генератор на 80 кВт одразу встановили на Старому місті. Там були проблеми через планові відключення електроенергії. Відтак впродовж осені-зими вінничани в цьому мікрорайоні завжди були з водою. На сьогодні цей генератор відпрацював вже 430 годин, спожив 4 тисячі літрів пального й пройшов перше технічне обслуговування.

Загалом на підприємстві є генератори різних потужностей – від 40 до 1100 кВт, які необхідні для підтримки роботи водопровідних та каналізаційних станцій, очисних споруд міста. Проте до початку опалювального сезону обіцяють вирішити іще питання генераторів на очисних спорудах.

Що стосується головної водопровідної станції, то вона працює на високовольтному обладнанні. Ніякий генератор не зробить так, щоб в умовах блекауту у містян була вода з-під крана. У місті 635 кілометрів водопровідних мереж і вода з головної станції рухається станціями меншої потужності навіть у найвіддаленіші райони під високим тиском.

Ми випрацювали оптимальне рішення: встановимо на головній станції два генератори потужністю 600 кВт, що дасть нам змогу підняти воду з річки, очистити її, накопичити в резервуарі чистої води та розлити в спецтранспорт для підвозу вінничанам. Вже маємо такі генератори саме для головної водопровідної станції, – каже Дмитро Кістіон. 

На підприємстві також готують персонал до обслуговування цієї специфічної техніки. Працівники пройшли не один інструктаж щодо роботи в умовах надзвичайної ситуації.

Фото – сайт Моя Вінниця

Читайте також: Ремонтні роботи комунальних служб: де у Вінниці 11 серпня тимчасово не буде гарячої або холодної води

Читайте також: “Вінницяоблводоканал” попереджає про відключення на добу води на понад 50 вулицях на Старому місті

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.