“Вінницяоблводоканал”: водопостачання на Старому місті може повністю відновитися за декілька годин

22:40
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У “Вінницяоблводоканалі” повідомили про завершення робіт з переврізки, у зв’язку з якими на Старому місті не було водопостачання з 10.00 29 листопада. Водночас зазначили, що для наповнення водогону водою й відповідно повного відновлення водопостачання для мешканців потрібно ще декілька годин.

Відповідне повідомлення на фейсбук-сторінці водоканалу з’явилось о 22:16.

– Старе місто, маємо дві новини: хорошу й не дуже. З хорошого: ми завершили всі роботи по переврізці. З не дуже: починаємо наповнювати водогін, і цей процес займе не менше 6 годин. А це означає, що так, о 22.00 год сьогодні, 30 листопада, води ще не буде, – повідомили у водоканалі.

Також у повідомленні зазначають, що після проведення робіт і перед наповненням водогону потрібно промити мережу, відтак вода за деякими адресами поступово з’являється, однак до повного відновлення потрібно зачекати: 

– Дуже просимо не сердитися, тому що ми не робимо це навмисне задля вашого НЕкомфорту. Насправді, ми завершили всі роботи навіть раніше, незважаючи на те, що роботи були дуже складні. Але тепер нам потрібно наповнити водогін водою, і цей процес досить непростий, займає декілька годин. За окремими адресами вода вже почала зʼявлятися, але повільно, адже перед тим, як запустити воду в водогін, мусимо додатково промити мережу. Тому просимо набратися терпіння – вже незабаром вода зʼявиться у ваших оселях, – зазначили у “Вінницяоблводоканал”.

Нагадаємо, у “Вінницяоблводоканалі” повідомляли про відключення водопостачання за 75 адресами на Старому місті на 36 годин: з 10.00 29 листопада до 22.00 30 листопада.

Зазначалося, що причина – майже фінішні роботи (повідомлялось, що переврізка 29-30 листопада – ПЕРЕДОСТАННЯ) з прокладання 10 км магістрального водогону у Вінниці (Проєкт зі Світовим Банком), зокрема – з підключенням 240 м нових труб діаметром 450 мм. Вказувалось, що роботи відбуватимуться одразу у чотирьох водопровідних камерах і є складними.

Ілюстративне фото – varta1.com.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.