“Вінницяоблводоканал” попереджає про пониження тиску в мережі та відключення за деякими адресами 6-8 грудня

12:55
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Протягом трьох днів у Вінниці на Замості та Тяжилові відчуватиметься пониження тиску подачі води, а подекуди у місті водопостачання не буде. 

Як повідомляє “Вінницяоблводоканал”, Тяжилів та Замостя з 6 по 8 грудня переведуть на резервний водогін, через що там відчуватиметься пониження тиску води в системі, але вода буде. У водоканалі зазначають:

Причина – черговий аварійний витік на нашій улюбленій «бетонці» – найбільшій водопровідній трубі Вінниці діаметром 1200 мм. Так, так, це вже шостий витік на основному водогоні міста з початку цього року… Щоб не залишати вас без води на час виконання робіт, переводимо на резервний водогін вдвічі меншого діаметру. Розпочинаємо роботи завтра, 6 грудня, о 10.00 год, і до 16.00 год пʼятниці, 8 грудня, плануємо повернути на рідний водогін 1200 мм.

Зазначено, що відчують пониження тиску води:

– Замостя
– Тяжилів
– вул. Гонти від вул. Липовецької до вул. Л. Лукʼяненка
– вул. Антонова, Шимка, Мазепи, Волошкова, м-н «Масложир»
– вул. Чумацька, Кооперативна
– вул. Мороза, Промислова, Черешнева, Дружня, Місячна
– вул. Енергетична (Молокозавод), вул. Немирівське шосе («Барлінек», «Кедр», «Грош») – ВІДСУТНЄ ВОДОПОСТАЧАННЯ.

ЖК «Клубний дім» (вул. Покришкіна) та ЖК «Східна перлина» (вул. Л. Лукʼяненка) – окремо звертаємося до вас, так як практика показала, що раніше під час виконання таких робіт ви залишалися без води: просимо, передовсім, забезпечити роботу станцій підкачки води! – зазначили у водоканалі.

Також на підприємстві розповіли:

У випадку, якщо станції запустити не вдасться, “Вінницяоблводоканал” забезпечить ПІДВІЗ ВОДИ. Про всяк випадок просимо мешканців даних двох ЖК зробити запас води вже сьогодні, аби уникнути неприємних ситуацій, які мали в минулому. Побажайте нам успіху, тому що працювати з «бетонкою» – це ще те випробування, а враховуючи морози та низькі температури, все стає іще складніше, – повідомили у водоканалі.

Ілюстративне фото – myaurum.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.