Публікації за датами

  • 19 Жовтня/ 21:07

    Vinnytsia

    Публікація19.10.2321:07

    Автор:Юлія Плахтій

    “Вінницяоблводоканал” попередив про відключення води в частині міста до ранку через порив. ВІДЕО

Через аварійну ситуацію від зараз і до ранку завтра, 20 жовтня, водопостачання не буде у мешканців Тяжилова, Старого міста та частково Замостя.

Про це повідомили о 20:58 на телеграм-каналі підприємства.

– Залізобетонний водогін діаметром 1200 мм – найбільший у Вінниці, той, з яким ми «гралися» три останніх дні, аби ліквідувати аварійний витік – «полетів» у новому місці. На жаль, без повного припинення водопостачання аварійні роботи не виконати ніяк (величезний діаметр, шалений тиск), – ідеться у повідомленні.

Зазначено, що вінничанам, які мешкають у даних мікрорайонах, воду повернуть на ранок.

– Зараз наші хлопці всю ніч будуть переключати вас на іншу нитку водогону, але меншого діаметру – з 1200 мм на 500 мм. Тому, можливо, тиск води буде понижений, але загалом вода буде. До ранку води не чекаємо – переключення займе не менше 6-8 годин. Бригада працює на місці, – повідомили у “Вінницяоблводоканалі”.

Відео – з фейсбук-сторінки “Вінницяоблводоканал”, ілюстративне фото – myaurum.com

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Юлія Плахтій
Журналіст
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть
Ctrl+Enter

Дякуємо!

Тепер редактори знають.