Вінниця змагається в номінації “Місто мого серця” на головній туристичній премії України

11:20
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Головна туристична премія України “Ukraine Tourism Awards 2021” оголосила цьогорічний список учасників. Вінниця цього року змагається за перемогу в номінації “Місто мого серця”, тож вінничан запрошують проголосувати за наше місто. 

Як повідомила сьогодні, 13 грудня, Вінницька міська рада, цього року в 14 номінаціях визначатимуть кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах “коронакризи”.

“Місто мого серця” – це номінація, яка відзначить найзатишніше для життя та найцікавіше для відпочинку і мандрівок місто. До участі запрошені всі представники українських міст і селищ, де за рік відбулись активні та цікаві туристичні події, культурні заходи. А також ті регіони, в яких збільшився потік туристів і відвідувачів.

Окрім того, туристична сфера Вінниччини також представлена у премії двома номінаціями: “Регіональний прорив року” та “Найкращий заміський комплекс”. А фірмовий вінницький борщ з вишнею буде змагатись в номінації “Найсмачніший ресторанний борщ”.

Вінниця у 2021 році продемонструвала якісний ріст, розвиток галузі та нові туристичні пропозиції: екскурсійний двоповерховий автобус-кабріолет BusPass, ексклюзивне вишневе меню у ресторанах, ретро-пікнік та концерти у музеї-садибі Миколи Пирогова, історичний паб “Чан монаха” з пивною юшкою та крафтовими напоями, запуск пішого та веломаршруту Camino Podolico за моделлю Шляхів святого Якова. Ці туристичні пропозиції та консолідація сфери гостинності посприяли збільшенню кількості ночівель на 62% у порівнянні з минулим роком, – розповідає директор департаменту маркетингу міста та туризму міської ради Олександр Вешелені.

Підтримати наше місто можна за ЦИМ посиланням до 15 грудня.

Після реєстрації на сайті потрібно перейти у розділ “Номінації”, обрати “Місто мого серця” та проголосувати за Вінницю.

Детальніше про премію можна прочитати на сайті проєкту або на фейсбук-сторінці.

Ukraine Tourism Awards 2021 – щорічна туристична премія. Організаторами заходу є Київська Туристична Асоціація та громадська спілка Visit Ukraine за підтримки Державного агентства розвитку туризму України та партнерів. Премія обирає кращих представників та представниць в Україні, які піднімають, формують та з кожним роком роблять туристичну сферу кращою. Номінації спрямовані підтримати та розвинути різноманітні напрямки туризму.

Фотоілюстрація – ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.