Вінниця вперше взяла участь у Міжнародному гастрономічному ярмарку, який відбувається у Діжоні

12:57
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінниця вперше представила свої продукти на авторитетному Міжнародному гастрономічному ярмарку у Діжоні (Франція), який відбувається вже 100 років поспіль. Цього року тут відкрився український павільйон – гастрокультуру презентували п’ять вінницьких підприємств.

Про це повідомив 1 листопада на своїй фейсбук-сторінці вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 

Ярмарок “Foire de Dijon” входить до ТОП-5 найбільших у Франції та щороку збирає 160 тисяч відвідувачів. Це – найбільша економічна подія регіону Бургундія-Франш-Конте, де близько 600 виробників та кулінарів з усього світу експонують свою продукцію.

Для Вінниці це гарна нагода заявити про себе як місто, де виробляють якісні та смачні продукти. До речі, біля українського стенда UA Taste чимало охочих скуштувати вінницький зефір і навіть вино, а у Бургундії на ньому знаються.
Радий, що наша співпраця з містом Діжон, яка триває з 2019 року, набирає обертів. Наші підприємці повернуться додому з новим досвідом і новими контактами, важливими для ділового партнерства. І сподіваюсь, що Вінницю запросять також на Foire de Dijon-2022, – додав міський голова на своїй фейсбук-сторінці.

 

Фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.