× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінниця стала лідером рейтингу інвестиційної прозорості міст України

13:24
Автор: Vежа

Вінниця та Львів стали лідерами оновленого проміжного Рейтингу інвестиційної прозорості міст України. Обидва міста набрали по 18 балів. 

Такі дані сьогодні, 23 серпня оприлюднила авторитетна моніторингова організація Transparency International Ukraine. Як йдеться в повідомленні, на третій сходинці цього разу опинилася Біла Церква.

Водночас лідером за приростом балів став Хмельницький. Та через невисокі показники в минулорічному рейтингу, йому не вдалось потрапити в топ.

“В 2018 році Трансперенсі Інтернешнл Україна розробила методологію для оцінювання прозорості інвестиційного сектору міст та згідно з нею склала перший рейтинг. Серед оцінюваних показників, зокрема, перевіряли наявність антикорупційних програм, інформацію щодо проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інвестиційного паспорту міста тощо.

Працюючи над інвестиційною прозорістю, міські ради отримують більше шансів залучити фінансування, а бізнес отримує сигнал про надійність локального партнера. Відтак місто отримує нові робочі місця, підвищується комфорт і добробут міста.

Цього разу ми отримали дані від трьох міських рад, які не відповіли на наш запит в минулому році. Це Криворізька міська рада, яка показала непоганий результат у 15 балів, Покровська міська рада, яка в підсумку отримала 12,75 балів та Прилуцька міська рада, з результатом 7,5 бала. У той час як Мукачево та Миргород свої бали втратили”, – повідомляє TI Україна. Більше про дослідження можна прочитати за посиланням.

Нагадаємо, що минулого року Вінниця також отримала першу сходинку цього рейтингу: у 2018 році наше місто розділило перше місце з Івано-Франківськом.

Читайте також: 50+1 проект, який планує реалізувати Вінниця до 2030 року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.