Вінниця підписала Угоду про співпрацю з Вроцлавським індустріальним парком

11:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вчора, 6 лютого, Вінницька міська рада підписала Угоду про співпрацю з Вроцлавським індустріальним парком. Вона передбачає обмін досвідом у сфері підприємництва, інновацій та інвестицій, взаємними настановами у процесі створення, управління та розвитку індустріальних парків.

Як повідомляє заступник міського голови у Вінниці Андрій Очеретний, така співпраця з польськими колегами в майбутньому допоможе реалізувати потенціал міста і пришвидшити вступ в Європейський Союз.

 

Вроцлавський індустріальний парк (WPP) – найбільший промисловий майданчик у Польщі за кількістю компаній, що працюють на території. Це понад 260 фірм, які охоплюють майже 60 різних галузей промисловості. Тут працевлаштовані 11 тисяч людей.

Комплекс включає офісні приміщення, виробничо-складські зали та лабораторні будівлі на площі в 163 гектари. До ключових і найбільш представлених галузей належать: будівництво, електричні машини, електротехніка, електроніка, IT, зварні конструкції, металургія, металообробка, механічна обробка, транспорт і експедиція.

Тут працюють наступні польські компанії: Archimedes, Dozamel, Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych і Donako. Також – філії міжнародних груп: General Electric Power, Bombardier Transportation, DeLaval, Fortaco. Крім цього, зазначено, що у WPP діють три заклади вищої освіти.

WPР не лише надає простір для розвитку бізнесу, але й формує спільноту підприємців. Важливо, що і Вінниця переслідує таку ж мету. На базі наших промислових майданчиків ми створюємо умови для реалізації бізнес-проєктів, щоб вінничани мали можливість отримувати гідну платню. Ми також активно залучаємо до нашої спільноти переселений бізнес, який виявив бажання жити і працювати у Вінниці, – йдеться у дописі.

Фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У Вінниці затвердили концепцію парку “ВінІндастрі”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.