Вінниця отримає грант на три мільйони євро для модернізації системи теплопостачання

16:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримає грант на три мільйони євро для модернізації системи централізованого теплопостачання. Передбачено, що це принесе користь 16 000 мешканцям громади та приблизно такій самій кількості осіб, які щодня відвідують громадські установи в межах території, де реалізовується проєкт.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, угоду про капітальний грант підписали НЕФКО та Східноєвропейське партнерство з енергоефективності та довкілля (E5P) 15 квітня в в Гельсінкі.

– Донори E5P цілком упевнені, щоб НЕФКО швидко реалізує ці проєкти на благо українців, що страждають від війни, – цитують провідну фондову менеджерку Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) Катерину Стасюк.

Відповідно до угоди, Вінниця має отримати грантову допомогу у вигляді енергоефективного обладнання, завдяки якому стане можливим реконструкція системи теплопостачання одного з мікрорайонів міста.

Вказано, що Вінниця уже має подібний досвід співпраці з НЕФКО. Перший проєкт був частиною програми DemoUkrainaDH, яка мала на меті продемонструвати переваги найсучасніших технологій централізованого теплопостачання та системних рішень. Тоді, у 2014 році, в межах програми DemoUkraineDH (NEFKO) проведено реконструкцію системи теплозабезпечення мікрорайону вул. Київська – О. Вишні. Під час робіт зокрема було реконструйовано центральний тепловий пункт та натомість встановлено дев’ять індивідуальних теплових пунктів.

Фото ВМР

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.